Tak naprawdę wszyscy żyją (odjąć jakieś 10% odszczepieńców) televizornią, gazetornią kolorovą i radiem. Łykają stamtąd komunikaty paszczami swemi i zmysłami dwiemi. Internety są dla nich jeno dopełnieniem tej paszy.

     No ale jest grupka ludków, co to buszuje w internetach owych, czując się tam jak rybka w wodzie i używają oni mózgów swych przednio!

     Ale nie o nich niestety tym razom.

     Po fejsxięgach patrząc i innych takowych, to mamy do czynienia z niedojrzałymi kobietkami (lat często nawet ponad 60!), które zanieczyszczają owe internety swymi filozofiami płytkimi nad wyraz.

     To są często poważne ponad miarę pasztety, których jedynym osiągnięciem jest spłodzenie dzieci, z trzymanym w napiętych cuglach wałachem. I z tej kwestii uznają się owe gimbazowe wypierdki za dojrzałe osoby: bo to mam dom, rodzinę i tak dalej.

     Choooja prawda!

     Ongiś na Demotywatorach (to nie reklama – to przykład) zalęgło się takowe coś, co prawie nie rozpieprzyło tej strony! No to były babsztyle wieku wszelakiego, co to dawały kawałki w stylu: "Miłość ci wszystko wybaczy", ale co na dłuższą metę stało się środkiem wyrzygalniczym.

     Na szczęście zmienili admina i strona znowu zyskała popularność.

     Bo "filozofia" w wykonaniu megapoważnych (?), dyskomaniakalnych kwok, bez dystansu do siebie i otoczenia (taki dystans to cecha ludzi mądrych i inteligentnych), to jeno kpina i popierdółka.

     Kwoki mają znosić jajka, a nie gdakać!

     Bo filozofia to głębszy temat i z tego powodu od dziś będę ją zasuwał codziennie w stopniu hard (czyli od najlepszych) cytatami:

     "Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko wyda ci się niezrozumiałe"

                                                                       Demokryt

488 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 35.171.183.163
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code