…czyli o posłuszeństwie obywatelskim.

    Mam w rodzinie jednego autystę. Nastoletni, kompletnie niekontaktowy i nieporadny. W zgodzie z obecnymi standardami uważa się autystów tylko za wadliwych, czy cuś, ale tak naprawdę to porządne upośledzenie umysłowe! Nikt mnie nie przekona, że ktoś nie mogący samotnie funkcjonować, wyjść za próg domu, wypróżnić się, itd, jest w pełni sprawny, tylko że trochę uszkodzony!

    Oni są jak jeden niepełnosprawni umysłowo!

    Ale nie tylko oni…

    Patrząc dookoła widzę samych autystów. Apatyczni, często zadowoleni ze swojego nędznego stanu bytu i posiadania – co jest cechą właściwą dla idiotów. W praktyce ciągle narzekający – ale tak po cichu, między sobą, po odpowiedniej dawce promili. Są bardzo łatwi do opanowania – wystarczy że któryś z ich panów i właścicieli huknie na nich, a spylają z podkulonym ogonem! Więc bunt społeczny na taką skalę, co na zachodzie, lub w krajach arabskich jest tu praktycznie niemożliwy. Posłuchali polscy pachołkowie mediów, które wcisnęły im do pustych łbów, że agresja, a już parę kropli krwi utoczonych ze swoich ciemiężycieli, to nieludzkie, niepostępowe i głupie!

    To bardzo ludzkie!

    Gdy po moim obejściu kręcą się chamy, zboki i złodzieje to trzeba dać im w łeb, lub nawet odstrzelić! Samo powiedzenie: "Nie!" już tu nie pomoże. Samo narzekanie nie zrobi na nich ŻADNEGO wrażenia.

    Ale ci prostacy zwani moimi rodakami, nie są zdolni do męskich działań. Oni są uzależnieni od prawd z ekranu TV i nawet płacą abonament za ubogą i niesprawną TVP! Mimo że do wyboru jest internet i przynajmniej 100 kanałów kablówki. Oni segregują pokornie śmieci – bo taki był prikaz z Bruxelki (już widać że ten system się nie sprawdził, no ale wielkie koncerny śmieciowe nałapały zleceń, więc je utrzymujcie frajerzy i bawcie się w segregowanie na swych paru metrach kwadratowych!). Oni regularnie głosują na bandę czworga – bo bez pana nie mogą istnieć! Oni uwielbiają tyrać za marne grosze, często na dwóch etatach i uznają to za normę i poważne podejście do życia!!!

    Oni nawet w najmniejszym stopniu nie przypominają dawnego, dzielnego, polskiego narodu. Oni coraz bardziej robią się podobni dojnemu bydłu na zagrodzie…

 

PS Ludzi z zespołem Downa uznaje się oficjalnie za niepełnosprawnych umysłowo, mimo że w większości są w stanie poradzić sobie w życiu (oczywiście w stopniu podstawowym), zaś kompletnie nieporadnych autystów uznaje się… no właśnie za co?!   

   

    Przy okazji, już niedługo zaczynam działalność na własnej stronie pod adresem: http://zabojczamielonka.pomorze.pl/ . Wszystko pozostanie właściwie bez zmian.

938 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Jedna odpowiedź na „Autyzm, wszędzie autyzm!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.227.3.146
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code