Mam w rodzinie dwie takie właśnie najbliższe (rodzinnie i wiekowo) osobistości, które bez zbytniej ściemy mógłbym nazwać bratem i siostrą, albowiem się z nimi wychowałem – mimo że teoretycznie jestem jedynakiem - co mi ma durna rodzicielka (nie nazwę tego matką, tak samo jak tego co ją zapyliło – ojcem) lubiła ongiś wypominać pod hasłem: "Z jedynaka ni pies, ni sabaka". Ot takie durnoty z PeeReLu.

            Ja w sumie mogę podziękować Bogu, że stworzył mnie potencjalnym kurduplem (164 centrymetrów wysokości). Z tej wysokości inaczej odbiera się swiat – inny poziom obserwacji.

            Nie tak jak reszta – nawet ta, co przy moich gabarytach wpadła w kanon zwyczajności. Mieli szansę ujrzenia Matrixa, ale ją zaprzepaścili.

            Z dupami zawsze był problem: bo musi być wysoki, albo bogaty. Nie spełniałem tych warunków + kompletnie inne postrzeganie rzeczywistości (i związane z tym odmienne zachowanie) - za co znowu Swemu Jedynemu Panu serdecznie dziękuję. Dzięki temu zostałem pozbawiony możliwości tyrania ponad siły, spłacania kredytów, stresu małżeńskiego i paru innych kwestii równających psychę do poziomu rynsztoka.

            A co do owego potencjalnego brata i siostry.

            Brachol, będący leniwą i strachliwą beką tłuszczu (na służbie publicznej – policjant), nawet nie liznął życia w stopniu podstawowym.

            Ale mędrkiem został samozwańczym – w stylu ogólnopolskim.

            Podobnie siorka: wyszła dobrze za mąż i z tejże okazji uznała się za wyrocznię i autorytet w sprawach wszelako/życiowych.

            Chociaż nie wydaję mi się, by w realu, w którym funkcjonuję (taki paradox), te dwa indywidua potrafiłyby przetrwać choć chwilę…

1,030 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.236.58.220
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code