Nie sztuka dziś udawać buntownika. Trzeba pójść na gejparadę, zamieszkać w squacie, musowa jest nienawiść do własnych korzeni, kraju i chrześcijaństwa (ze szczególnym naciskiem na katolicyzm). Trzeba gardzić pracą (szczególnie fizyczną!). Wymagane jest uwielbienie dla multikulti i poczucie się obywatelem świata (Gdzie tam panie tylko ta mała Europa! A punkcik zwany Polską?! Bez jaj!). Ja tam bym poszedł dalej: Czuję się obywatelem Układu Słonecznego! A co! Równie to absurdalne jak obywatel świata – czyli niczego. To tak, jakby zamieszkać na ulicy, bo zapomniało się własnego adresu.

   A jak już spełnimy wszystkie wymagania dotyczące postępowego buntu (tak, tak – same levackie kwestie!), to mamy gwarantowane uwielbienie mediów, polityków demokratycznych i aparatu prawnego.

   Bunt jak jasny chuj!!!

   Niestety dla postępowo wojującej młodzieży (i prowadzących ich staruchów), prawdziwy bunt to ustawienie się po drugiej stronie barykady, tam gdzie jest ciężko i trwa nieustanny ostrzał. Bo inna postawa, to zwyczajna ściema!

   Teraz bunt, to niestety obrona starych wartości (zawsze to było coś do przodu, ale widocznie dotarliśmy do końca?), wyznawanie czegoś, co było sensem życia naszych przodków. Taki bunt wsteczny dla odmiany. To ochrona własnym ciałem katedry, przed sprofanowaniem jej przez postępową dzicz. Nawiasem mówiąc, takiej wściekłości i pogardy, jak u tego wuzdanego bydła nie widziałem chyba nigdzie indziej! To czyste, namacalne zło. Zresztą profanacje świątyń (zwłaszcza katolickich) są na zachodzie nieodłącznym elementem parad odmieńców, co samo w sobie daje już do myślenia. Profanowano katedry w Nowym Jorku, Paryżu, Argentyńczycy zboczonemu, wściekłemu bydłu się na szczęście oparli. 

   Jeśli ktoś nie wierzy w zło wcielone, to patrząc na takie obrazki powinien raczej uwierzyć. Dopóki nie jest za późno…

   Gdybym żył w kapitalistycznym, rozwijającym się świecie XIX wieku, to pewnie byłbym dla odmiany socjalistą. Tak z wrodzonej przekory. Niestety w czasach upadku cywilizacji, obowiązkiem prawdziwego buntownika jest być: chrześcijaninem i dumnym białym heterosexualistą.

    Alternatywą jest tylko wściekłe, levackie bydło, samo siebie klasyfikujące do kategorii podludzi.

    Więc wyjścia nie ma. Prawdziwi wojownicy wiedzą, że właściwa dziś strona, to ta po prawej stronie barykady.

    I tego się trzymajmy!

21,780 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

2 odpowiedzi na „Bunt na skalę naszych możliwości”

 • profanacje świątyń (zwłaszcza katolickich) są na zachodzie nieodłącznym elementem parad odmieńców

  zabicie i zakopanie świni w miejscu gdzie powstać miała świątynia islamska – sposób prawych katolików, chrześcijan na wstrzymanie budowy…

  żałosne jak ktoś uważający się za prawdziwego chrześcijanina może pałać nienawiścią do drugiego człowieka tylko dlatego że nie wyznaje on jego poglądów lub nie jest

  dumnym białym heterosexualistą

   

  Oceń: Dobre 0 Słabe 0

 • Zasadniczo nie odpowiadam(ałem) na komentarze, ale zawsze było ich mało (na poprzednim bloogu), a na tej własnej, nowej stronie jest ich tak niewiele, że jednak coś odpowiem. Otóż na poprzednim bloogu http://zyciejestzabojcze.bloog.pl dzieliły się zasadniczo one na 3 części: jedni wyrażali pełny zachwyt, drudzy usiłowali dyskutować i podważać moje wpisy, ale na ogół wychodziło im to niemrawo, no i trzecia grupa, która specjalizowała sie w bluzgach (bez żadnej merytorycznej dyskusji). Ten należy właśnie do tej ostatniej grupy. Napisany na zasadzie: przeczytałem, nie zrozumiałem, ale skoro autor nie zgadza się z moimi poglądami (i ma swoje, sprzeczne!), to jest faszystą, ciemnogrodzianinem, itd, itp. Co nie znaczy, że ich nie czytam, czy broń Boże kasuje! Każdy ma mieć możliwość wypowiedzi, nawet tak durnej (bo nie związanej z tematem wpisu) – to jest ta słynna wolność wypowiedzi, więc piszcie! Zawsze takie wpisy poprawiają mi humor.

  Dumny, biały, chrześcijanin, heteryk.

  Oceń: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.211.239.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code