Zasada jest taka:

     Mężczyźni mają minimalne wymagania i ich potencjalna partnerka idealna musi spełniać co najwyżej pięć warunków. Więc ma być gibka, ładna, wierna, porządna (pracowita) i mądra.

      To naprawdę niewiele.

      U babek lista wymagań jest nieogarnięta (na ogół) i facet ma spełniać całą litanię życzeń, zazwyczaj ze sobą sprzecznych, a jakby nawet jakimś cudem je spełnił, to babeczka i tak znajdzie pierwszego lepszego gamonia, za którym oszaleje i zostawi biedaka chcącego spełnić jej fantasmagoryczne marzenia.

       Ale to taka jakby romantyczna teoria, a tak naprawdę samym rdzeniem relacji damsko męskich (i przekazywania genów) jest czysto naturalna chęć zapylenia przez faceta jak najładniejszej samicy, a owych samic rozłożenia nóg przed najładniejszym i najobfitszym w bogactwa samcem.

        Cała reszta to pic na wodę.

        Oszustwa, zdrady, zakłamanie.

        Ale to na szczęście nie jest norma, ponieważ większość, porażająca większość jest zwyczajnie zwyczajna i z czasem zaczyna sobie zdawać z tego sprawę.

        I na całe szczęście dla ludzkości zaczyna żyć zwyczajnie i w miarę uczciwie.

        Jeszcze lepiej, gdy zwyczajni ludzie zaczynają pojmować, że obiekty ich westchnień i marzeń są tylko nieosiągalną utopią z dużych i małych ekranów, z okładek kolorowych, idiotycznych pisemek dla gąsek wiejskich i małomiasteczkowych onanistów. To podrasowane technicznie modelki i modele z nieżyciowych, wręcz rajskich reklam, sprzedających ułudę, nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością.

       Więc zwyczajni ludzie, najczęściej podświadomie, toczą zwyczajne życie bez niepotrzebnym kombinacji i związanych z nimi komplikacji.

       Tylko co poniektórzy usiłują się wyłamać, kończąc najczęściej z ręką w nocniku.

       Ciekawe, czy Sandra Ryncarz, sexowna pogodynka o głębokim głosie jast tak piękna w rzeczywistości?

       Nie wiem, czy chciałbym to sprawdzić.

       Wolę jej televizyjną boskość… 

483 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.196.26.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code