Zacznę może od tej słynnej mamy Madzi, co to rozpętała histerię ogólnopolską (popartą morzem łez "matczynych"), że oto zakapturzony koleś podpieprzył jej dziecko…

      Szukali go potem gamonie miejscowi z inwecją, gniewem i wiarą w opisany stan rzeczy (co ma związek z moją wczorajszą historią).

      A dziecko leżało słabo ukryte, 100 metrów od celu, którego nikt nie przeszukał (?!!!)

       Otóż zaćpani kolesie poruszają się niczym smog we mgle, najmniejszą uwagę zwracając na niemowlaki, a potencjalnym porywaczem małych bobasków jest w 99 przypadkach na 100, jakaś psychopatka – a takie zdarzają się raz na 100 milionów najwyżej – jak nie raz na miliard!

       Więc WSZYSCY się wówczas mylili, a ja tego babskiego zjeba rozszyfrowałem po 15 sekundach, z odległości jakichś minimum 500 kilometrów, z ekranu zwykłego televizora, ot tak, po prostu!

      Wystarczyło uruchomić logikę i intuicję.

      To co spotkało mnie przedwczoraj, mieli mi przysadkę mózgową i każe wątpić w realne postrzeganie świata! Naprawdę zacząłem się zastanawiać, czy nie ląduję czasem w światach równoległych, prostopadłych, czy po prostu nadmiar alkoholu odciął mnie od realizmu i raz na jakiś czas tracę świadomość, realizując się jako gwałciciel staruszek, morderca niemowląt, lub typowy złodziej?

      Otóż do Trójmiasta wiedzie trasa od Łodzi, na której znajduje się miasto Pruszcz (gdzie aktualnie pracuję), Pszczółki (gdzie regularnie przejeżdżam) i Tczew (gdzie od dawna mieszkam). W Tczewie otwarto niedawno nową ulicę, przegrodzoną jakimiś 300 metrami barierki ochronnej, który to kawałek przemierzam regularnie, po pracy,  doładowywując się browarem, co czyni też dość duża grupa osób tam przechodzących.

     Ale to nie jest istotne.

     Otóż w czwartek, na końcu owej trasy, spotkałem panią, wieku mocno średniego, która zagrodziła mi drogę i oświadczyła znienacka wprost, że ukradłem jej portfel…

     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

     Ale według niej, tego portfela nie ukradłem ot tak, tylko w markecie w Pszczółkach (?!!!). Według niej, miało to być potwierdzone nagraniem z jakiegoś monitoringu (?!).

     Liczba znaków zapytania i wykrzykników może wyrazić moje zdziwienie. Dość szybko pacjentkę uznałem za wariatkę i zacząłem się śmiać.

     Na to zza barierki wychynął jakiś trzymetrowy dziad o aparycji zomowca i na chwilę zmyło mi uśmiech z twarzy: dwóch wariatów (w tym jeden duży), to już niebezpieczne. Na szczęście dziad okazał się dość spokojny i po chwili, przy moim ponownym rżeniu japy, zawrócili do zaparkowanego niedaleko samochodu (!!!), w którym ktoś jeszcze na nich czekał (!!!!!!!!!!!).  

     Oni polowali na domniemanego sprawcę, wskazanego przez jakąś idiotkę i manipulantkę!

     Pech (głównie mój) polegał na tym, że trafili akurat mnie….

     A co to ma wspólnego z ową słynną mamą Madzi?

     Ano baby to w większości wyrachowane manipulantki, które to potrafią tak wykręcić swoje najbliższe otoczenie, że będzie je czciło niczym boginie, wykonywało każde ich polecenie i wierzyło każdemu ich najdrobniejszemu łgarstwu.

      Bo to przeca niewinne, ciężko cierpiące i szczere do bólu istotki!

      Tu akurat ból jest jedyną prawdą…

      Ale nie ich!

     A baba owa agresywna, bezczelna i chora na umyśle, co to mnie znienacka napastowała?

     Jestem niemal w 100% pewny, że przerąbąła jakiś większy szmal, po czym wymyśliła scenariusz z siecią pajęczą, w którą pechowo (jak to w moim przypadku) dałem się złapać.

     Tylko czemu te bysiory o wysokości powyżej 2 metrów są zazwyczaj takimi skończonymi ciotami?!

     Odpowiedź jest prosta: my mali musimy odpierać ataki tych średnich (bo wysokich nie zaatakują), wysocy mają na wszystko wywalone i tracą męskość w lenistwie, a ci z małych, którzy wytrzymają łomot, stają się na ogół nieludzkimi skurwielami ubijającymi całą resztę.

     Co jest ogólnie sprawiedliwe.

     Ale co w tak zwanym międzyczasie durne babska sobie poszaleją, to nikt im nie odbierze!

     

    

 

911 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.239.149.34
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code