"Osądzono" niejakiego Najsztuba. Piotra. Najsztub ów – Piotr – dziennikarzyna nieskromna, wyznawca opcji jedynie słusznej – Michnikowo/liberalno/levicowej, bywalec salonów stolicznych, składnik tamtejszej śmietanki "intelektualnej" , rzecz jasna został naturalnie uniewinniony przez "niezależny" sąd.

       A za co?

       No tu doszło do kumulacji!  

  1.        Jechał niesprawnym samochodem (brak obowiązkowych badań technicznych).
  2.        Prowadził owe niesprawne auto bez obowiązkowego ubezpieczenia (OC).
  3.        Rzecz jasna bez prawa jazdy (równie obowiązkowego), które wcześniej stracił za łamanie przepisów.
  4.        Te trzy czynniki same w sobie już mocno świadczą o stylu życia tego gościa, ale żeby było ciekawiej celebryta Piotr Najsztub dowalił do pieca… już nie szuflę, a wagon węgla i na przejściu dla pieszych, na pasach… rozjechał staruszkę!

                  No bardziej nie można! Znaczy mógł być jeszcze pod wpływem (czegokolwiek), ale czy na pewno nie był? Patrząc na wyrok owego "niezawisłego" sądu, kto wie, co nam umknęło?

                  I właśnie to jest najgorsze w tej całej sprawie. Sam naj…naj… Najsztub to zwykły zwyrol i degenerat, który w normalnym kraju, przez normalny sąd, powinien być odpowiednio ukarany (co najmniej rok bezwględnego więzienia)… i po sprawie. Polskie sądy jednak mają jakąś taką słabość do ludków ze świecznika, że zazwyczaj ich uniewinniają – nawet w tak kuriozalnej sprawie jak ta!

                Internauci słusznie zwrócili uwagę, że gdyby w Polsce obowiązywało anglosaskie prawo precedensów, to właściwie od teraz, każdy, bele czym, bez żadnych uprawnień, mógłby spokojnie jeżdzić jakkolwiek, czymkolwiek i rozjeżdżać bezkarnie kogokolwiek, gdziekolwiek w pobliżu jezdni! 

                Tu mały wtręt: rocznie około 300 ludzi w Polsce ginie rozjechanych NA PASACH, a około 30 NA CHODNIKU !!! 

                Idziesz sobie spokojnie chodnikiem, mając to wszystko w tyle, a tu nagle zabija cię jakiś autodebil!

                Paranoja totalna !!! 

                A spróbuj jeszcze mieć we krwi trochę alkoholu, to z miejsca staniesz sie winny swojego zgonu, a kierowca zostanie uniewinniony!

                Żeby było jeszcze bardziej absurdalnie, parę lat temu wprowadzono zaostrzenia kar dla pijanych kierowców, w wyniku czego do więzień trafiło około 20 – 30 tysięcy rowerzystów, którzy na ogół zmierzali do wiejskiego gieesu po piwo polnymi drogami…

                Debile podburzane przez takie zakały, jak ten naj… naj… Najsztub, burzą się na jakieś tam trybunały, jakąś tam konstytucję, media "właściwe" drą koszule i ryja nad "łamaniem" prawa przez jedynie słuszną partię na szczeblu najwyższym(?)… a rokrocznie jest bezkarnie zabijane jakieś pół tysiąca ludzi.

                 Ot tak!

                 Bo takie mamy "prawo" i pilnujące go "sądy"… 

182 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.239.149.34
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code