Coś to tytuł kultowego już horroru Johna Carpentera. Zresztą z dobrym prequelem , zrealizowanym w ostatnich latach i kończącym się w momencie rozpoczęcia właściwego filmu. W sumie to najlepszy horror/SF , który widziałem.

      Tytułowe Coś jest beznamiętną formą życia, przybierającą dowolne kształty i mającą za zadanie opanować jak największy obszar. Pasożyt idealny! Aż rodzi się pytanie: skąd u tego czegoś Duch?

      Na dniach ostatnich takie cuś pobiło kolesia, u którego chciało wynająć mieszkanie, a ten się zorientował że to jest "cuś" i odmówił…

     Potem narozrabiało w studiu TV , bijąc kolejnego kolesia, który wypomniał mu, że jest męską dziwką, przebraną (nieudolnie) za kobietę.

     Otóż społeczeństwo polskie kupiło niejakiego Annę Grodzką, bo jest z niegoniej, tego – zwyczajna beka. Ale z tego, co wypłynęło z tego gejowskiego szamba znowuż, już beki nie ma. To jest agresywne, obrzydliwe (nawet gorzej niż ten Grodzki!) i niestety się wstrzeliło w media swym chamstwem (dopomógł w tym niestety jakiś gamoniowaty politykier).

      Cuś takiego już dawno opanowało zachodni świat, robiąc z tyłków adoptowanych przez się chłopczyczyków prześcieradła. Cuś takiego w krajach wschodnich, drobnoustrojowych przemian, nie ma prawa zaistnieć.

      Ale próbuje i walczy!

      Takie cuś ma fory w mediach, polityce i sądach.

      Takie cuś może bić, obrażać, ale tknąć tego nie można w żaden sposób! 

       Takie cuś, w normalnych warunkach siedziałoby w psychiatryku, na przymusowej zmianie (groźnej wbrew pozorom!) orientacji.

       Ale takie cuś bryluje masowo na wymierającym zachodzie, a u nas próbuje wejść drzwiami, oknami, kominem i jakąkolwiek dziurą!

       Bez szans, ale uparcie.

       A na końcu i tak wejdą kacapy i to cuś pozamiatają, jak u siebie w domu.

1,032 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 52.91.39.106
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code