Święta wielkanocne to dwa dni (2 liczbowo), w ciągu których owszem, sklepy są nieczynne, a za sprawą "noworządzącego" PiSu liczba tych sklepów nagle spadła do zera, to jednak nieustającą panikę przedświąteczną ciągle trudno wytłumaczyć czym innym, niż zrypaną psychą po PeeReLowskim kryzysie, gdzieś tak do 3-5 pokolenia włącznie. I nie wyjaśnia tego tłumny powrót owych następnych pokoleń z zagraminicy w czas ów świąteczny.

          Polacy w czas przedświąteczny ocipiowywują masowo, żarło i picie kupują tonami – jakby jutro miała pierdolnąć ten świat wojna atomowa przynajmniej – potem jednakże wywalając je masowo w śmieci…

          …ale nie o tym tradycyjnie.

         Wszyscy w ten czas biorą się za gotowanie, smażenie, duszenie i inne kuchenne czary.

         Ci wszysycy to zazwyczaj paniusie domu, które na co dzień żrą kupę w swoich korporacjach, domy swe zostawiają sprzataczkom i nianiom, kolacje odgrzewają w mikrofalach, czasem se jebną pizze, albo kebsa, pierdząc potem na mile, oraz stare ich protoplastki, które kuchni (nie)nauczyły się za owego słynnego PeeReLu, gdzie to nie było po prostu czego i na czym przyrządzić, więc też żarły kupę, ale innego autoramentu.

         I ta cała czereda kulinarnych amatorów, w czas świąt wszelakich, bierze się za tworzenie wynalazków spożywczych, ku uciesze gawiedzi (która to oficjalnie nigdy nie narzeka – bo to nie wypada), a które to potem gremialnie lądują na śmietniku, bo takiego gówna to i pies z kulawą nogą nie zeżre.

        Więc smacznego i wesołych świąt gamonie!

935 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.238.7.202
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code