Fajnie wam się żyło cwaniaczki?

    To wasze życie ulegnie wkrótce zmianie wydymańce systemu…

    Słuchając mediów ogólnych (bożek TV) mozna odnieść wrażenie, że to wigilia apokalipsy. Wygląda na to, że niszczona jest realizacja planu, by tym światem rządzili geje, niebiali i feministki, a wszystkim średniakom potrącano by haracz większy niż za czasów pańszczyzny – na rzecz funkcjonowania socjal/korpo/utopii, karząc ich jednocześnie za najmniejsze odgłosy sprzeciwu. 

    Levactvo szaleje jak świat długi i szeroki. Po latach czerwonej zarazy  zaczyna się robić normalnie i zewsząd dobiega odgłos jęku wywracanych pachołków tego chorego systemu. Systemowe media wyją jak oszalałe, wieszcząc koniec świata, a resortowe dzieci płaczą jak osierocone, pozbawione miski szczeniaczki.

     Jęk i groźne szczekanie kundli zapędzonych w pułapkę.

     Gdy niejaki Donald T. dochodzi do władzy, to protestują kraje Europejskie (!). W Danii marsze sprzeciwu, bo w USA wybrano prezydenta (!!!). Ktoś to potrafi ogarnąć ?!!!

      Za oceanem jęk, bo boją się kobiety o "swoje" prawa (aborcja*), bo rozszalałym ostatnimi czasy zboczeńcom zostanie przykręcona śrubka.

     Węgrów UE wręcz wyklęła za odgrodzenie się murem od obcej inwazji. 

     W Polsce żałosna próba przewrotu przez dwie grupy zarządzane przez błaznów, idiotów i złodziei (Petru i Kijowski). I to akurat w momencie, gdy obcięto ubeckie emeryturki – dziwna zbieżność.

       Media – głównie televizja – tracą szybko swą moc oddziaływania (ogłupiania), na rzecz wolnego internetu. 

       Jest fajnie ogólnie i będzie jeszcze ciekawiej…

 

 

       * Francuskie ministerstwo zdrowia wydało w zeszłym roku zarządzenie, by w szpitalach zagęścić liczbę aborcji, bo tak mają zaplanowane w budżecie i plan musi być wykonany za wszelką cenę (!!!).

400 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.196.26.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code