Czyli o pewnych rzeczach nie do przejścia (tak mi się przynajmniej wydaje).

  No bo weź tu mądry człowieku, wytłumacz tym przeciętnym oglądaczom televizorni, pasożytom z układu i innym wypasionym bubkom że:

  1.   Tu nie ma kapitalizmu!!! Panuje socjalizm etatystyczny.
  2.   Nie można się durnie cieszyć z zastanego stanu rzeczy, bo jest zwyczajnie do dupy! Ale nie – zwłaszcza te wypasione larwy nowego systemu, ciągle z sarkazmem wypominają wegetującej reszcie, że ta tylko narzeka na tą tak doskonałą demokrację, kapitalizm i kraj prawa. A jak już wcześniej wspominałem – tępe zadowolenie jest domeną imbecyli.
  3.   Ktoś nas regularnie rżnie na kasę (patrz punkt pierwszy) i doprowadza ten kraj do bezbronności (przez rozbrojenie i uczynienie ze społeczeństwa zwyczajnych ciamajd) na żer takim na przykład ruskom. 
  4. Że od wojny chorujemy na przewlekłą czerwonkę i za grzyba nie dociera do nas, że dokonaliśmy największego aktu kolaboracji ze wszystkich narodów, przechodząc masowo na stronę sovietów (obecnie ruskich – czyli naszych odwiecznych wrogów). Przy okazji tej kolaboracji życie straciło co najmniej paręset tysięcy luda – w większości elitarnego.
  5. Że nie trzeba się wszystkim kłaniać uniżenie, przepraszać za nic, bać się wszystkiego dookoła i wciąż myśleć, co inni sobie o nas pomyślą! Inni o nas od dawna nie myślą – bo dlaczego i po co? W świecie od początku cywilizacji liczą się tylko ci, co napieprzają bez litości i exponują swoją siłę. To wygrani czynią świat uległym…

…a my kurwa na przekór, musimy ciągle przegrywać, z jakimś dzikim, masochistycznym zadowoleniem!

      Boże, gdzie ty mi się kazałeś począć!!!

1,047 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.236.58.220
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code