Wraz z rozprzestrzenieniem się telefonów wszelakich, tabletów, czegokolwiek z wbudowanym aparatem mogącym pomieścić zdjęć tysiące (a także samych, tanich, podłych aparatów) nastała moda na tak zwane…

       I tu pierwszy problem: oficjalnie i medialnie nazywa się to selfies (?!) ; a w naszym, przaśnym i dosadnym języku brzmi to o wiele ciekawiej: samojebka.

      Celują w robieniu tego czegoś (a zwłaszcza dziubków) moje ulubione, nastoletnie idiotki. Internet jest pełen tych upośledzonych dziewczątek, wyginających się z komórą w łapie przed lustrami. 

      Ani to podniecające, ani przyjemne.

      Raczej żałosne.

      Ongiś gdzieś na antypodach, wymyślono niejaki planking , czyli robienie sobie foci leżąc płasko. Gdziekolwiek… W efekcie zanotowano parę ofiar śmiertelnych, które z owego gdziekolwiek się zwyczajnie spierdalały w dół (ach ta grawitacja!). A same te płaskingi ani to ciekawe,  oryginalne, ani piękne, ani buntownicze i idące w zaparte. Ot takie modne, foto-nic bez żadnego celu i przesłania.

      Debilizm ludzi nieodmiennie mnie zaskakuje i poraża. I to chyba jedyna rzecz, która mimo  tego, że się jej spodziewam, zawsze ścina mnie z nóg (na płask).

      Nie zaprzeczam – parę razy zdarzyło mi się pieprznąć taką samojebkę. Na ogół pod wpływem, albo na kacu. To nic zdrożnego – podobnie jak okrajanie kolorowych fotek do samej czerni i bieli. Czasem to nawet bywa fajne!

      Tyle że z umiarem, bo nawet najsłodszy smakołyk spożywany w nadmiarze, w końcu zacznie trącić gównem…

868 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 18.234.111.56
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code