Gimbaza ma to do siebie, że jest mocna w mordzie. I tylko w mordzie… No tak, za moich szkolnych czasów też byli tacy zawirachy, co to wszystko, wszędzie i z każdym. Zresztą się z tego nie wyrasta i cwaniaków wszelakich jest na kopy wszędzie dookoła, zgodnie ze złotą sentencją mojej matki: "Jak ktoś się głupim urodził, to i głupi umrze.". To idzie chyba też w pokolenia. Jakoś odnoszę wrażenie, że Tczew – miasto kolejarzy – ma większy potencjał w ilości takich "mocarzy", a dalejkociewski Pelplin to wprost wylęgarnia i centrum owych bohaterów w japie (i tylko w japie)! 

           No więc… Autentyk… Są osobniki i osobniczki powyżej 20 lat, co to zasuwają dość powszechnym od wielu lat textem: "Jakby mi ktoś tam krzywdę, lub moim bliskim, to ja organizuję chłopaków i rozpieprzymy i napieprzymy im… itp…". To jest dość często widoczne też w komentarzach – pod szczególnie regionalnymi – informacjami o jakichś przestępstwach.

            Że niby nikt nam nie podskoczy, a siła to my!

           Gówno prawda!

           Faktycznie częściowo sprawdza się to tylko w ramach dyskotek, gdzie to każdy z nas ma takiego większego kumpla, co to wpadnie ewakuować nas ze strefy śmierci… i na tym koniec!

           Na szczęście dyskoteki zawsze omijałem szerokim łukiem.

           Gdy przyjdzie do poważniejszych aktów zemsty i wymierzania sprawiedliwości, to albo nagle i znienacka ta bojowa ferajna się wykruszy, albo ci nieliczni, naćpani, dorwą kogoś zupełnie z dupy – niewinnego i bezbronnego, spuszczą mu wpierdol i nieuchronnie pójdą wkrótce siedzieć.

            Aż się dziwię, że ruszam taki prymitywny temat, ale usłyszałem to ostatnio od ludzi zdawałoby się chociażby dojrzewających, a formalnie nawet dorosłych…

           Ale ciągnę dalej odważnie jak zwykle!      

            W takiej mocności w gębie przodują – nie o dziwo – dziewczynki przerosłe na wioskach swych i slumsach. Im teoretycznie nie mozna zrobić krzywdy (kto by ich chciał krzywdzić?!), bo to według tych fantastycznych ich opowieści zorganizowałyby natentychmiast co najmniej chorągiew husarską!

            Męczy mnie to, jak opisywanie opowieści przedszkolaków, ale dokończę…

            No więc są TYLKO I WYŁĄCZNIE dwie grupy spośród plebsu, co to rzeczywiście mogą się zorganizować, znaleźć delikwenta, skuć mu ryja, spalić chatę, a nawet killim go: to zorganizowana przestępczość i kibole z pierwszej linii tych bojowych i obecnych zawsze na ustawkach.

            CAŁA RESZTA TO POPIERDÓŁKA!

            Czy wyraziście to napisałem, moje bojowe przedszkolaki?

            Wy gówno możecie! Wy nikogo nie macie! To co jeszcze do dziś działa na wioskach na zasadzie: jedni rozpieprzają drugim co weekend dyskotekę przy pomocy sztachet, nie działa w nowoczesnym świecie i w co najmniej średnim mieście. W świecie zurbanizowanym każdy jest w sumie zdany na siebie i na czujność sąsiadów, a każda większa akcja w ramach wyimaginowanej zemsty jest tylko puszeniem piórek z bibuły. Tu jest raj dla psychopatów, socjopatów i innych schizoli i tylko Bogu możemy dziękować, że jest ich tak niewielu! A wy z tą swoją bandą "bojowników" wyimaginowanych to jeno śmiech na sali i żałość totalna. Nie potraficie się zorganizować w pracy, w życiu, w polityce, w ekonomii, a tacy mocni w gębie, bo w zanadrzu bandę macie?!

            Boże! I tak myślące ameby ktoś dopuścił do pracy, pozwolił zakończyć szkoły i pozostawia bez opieki kuratora i psychologa…

            Tym napuszonym przedszkolakom z piaskownicy wystarczyłby jeden konkretny mężczyzna, co to nałoiłby im pasem po dupskach i to całe stado rozleciałoby się po kątach z płaczem!

            Tak wygląda rzeczywistość.

           Wychodzicie z założenia: co to ja bym nie zrobił!

           Sęk w tym, że NIC nie robicie…

 

 

284 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.196.26.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code