Wybory do parlamentu UE są dla nas tak samo ważne, jak zmiany w kierownictwie pierwszego, lepszego plemienia na Nowej Gwinei. Nic się od tego nie poprawi dla nikogo, a UE i tak będzie popylała wytyczonym (przez niemców i francuzów) postępowym cokolwiek torem, ku samozagładzie w stylu ZSRR.

     Ale że za 2 dni wybory do tej szopki, to nasi "wybitni" politycy opcji wszelakich zaczęli znowu śpiewać starą pieśń obiecanek: a to że zadbają o polską rodzinę (coby się miała za co rozmnażać), a to o pracę, zdrowie, kulturę, prawo, ekonomię… cokolwiek ogólnie! 

    Trzeba być kompletnym imbecylem, żeby brać na poważnie COKOLWIEK, co oni obiecują! Po prostu obiecywanie weszło im w krew i przy okazji każdych wyborów traktują to jako normalną procedurę, z której później nie muszą się wywiązywać.

    Dla nich to całkiem naturalne!

    Ale co jest najgorsze, acz niezauważalne dla potencjalnych wyborców łykających ten pustosłów, to fakt, że gdyby nawet chcieli spełnić te swoje obietnice, to niezbyt mogą (poza tym, że zwyczajnie nie chcą).

    Chodzi o to, że demokracja parlamentarna, a zwłaszcza w polskim wykonaniu, to rządy większościowego ugrupowania, które, jak to widać od lat, beznamiętnie wykonuje rozkazy swojego kierownictwa i dyktatora (znaczy szefa partii). Także jakiekolwiek szanse na realizację swoich obiecanek mają TYLKO pratie większościowe.

     A jak widać po ich czynach (bo rządzili już wszyscy), gdy tylko dorwą się do władzy ową większością, to zapominają o wyborcach, kraju, o czymkolwiek oprócz samych siebie!

     W parlamencie UE to będą tylko drobne trybiki w tej biurokratycznej, stetryczałej i zboczonej machinie, niezdolne do zmiany naszego życia (na lepsze oczywiście), więc jakieś prostackie obietnice ze strony tych politycznych ścierw, są chamskim pluciem nam w twarz znad eurokoryta!

     Aczkolwiek są wyjątki potwierdzające regułę: i tak JKM, do którego straciłem resztkę sentymentu już spory czas temu, mówi wprost, że idzie rozpieprzyć to eurogniazdo czerwonki. Podobnie chyba podchodzą do sprawy narodowcy.

     Co nie zmienia faktu, że mam te wybory daleko i głęboko w dupie i polecam takie podejście każdemu normalnemu, inteligentnemu i uczciwemu obywatelowi tego kraju!

714 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 35.171.183.163
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code