Wolny internet jest solą w oku polityków, układu zamkniętego, nieudolnego systemu sprawiedliwości i co za tym idzie podległych im mediów.

Co i rusz próbuje się go odgórnie spacyfikować: a to pod pozorem walki z piractwem, rozprzestrzeniajacą się tam podobno pedofilią (?!) – chociaż pederaści już są tam nietykalni pod hasłem poprawności politycznej.

Po niedzielnym morderstwie prezydenta Gdańska słowem priorytetowym stał się: "hejt".

Zamiast się skupić na kluczowych kwestiach typu: czemu wypuszcza się na wolność dysfunkcjonalnych psychopatów, lub prewencyjnie nie izoluje się ich od społeczeństwa (muszą sami wyrazić zgodę!)? Tudzież dlaczego ochrona uważnie trzepie publikę przed wejściem, ale gości z plakietkami (nawet podrobionymi) i inne vipy wpuszcza z szeroko otwartymi ramionami na zaplecze? Nawet gdy ci wchodzą tam z dość długim nożem (na dobrą sprawę mogliby wbić nawet z plecakiem granatów).

Ano w tym drugim przypadku wciąż dochodzi do głosu mentalność postsoviecka/pańszczyźniana/wschodnia – czyli zwykły podział na kasty, wciąż obowiązujący w tym kraju. Tu ciągle są równi i równiejsi (taka "demokracja") no i słudze (ochroniarzowi) po prostu nie przyjdzie do głowy, by skontrolować kogokolwiek, kto ma prawa większe od plebsu (chociażby zwykłe wejście na ów backstage).  No przed kimś wyżej postawionym trzeba po prostu chylić główkę i już! Tak to mają nasi rodacy wryte w banie.

A w kwestii politycznej i medialnej załapano temat po całości i dawaj brać się znowu za ten niepokorny internet!  Na razie tak delikatnie, od podszewki, ale z jasnym celem: uciszyć wszystkich i skierować wszystko na tor słusznej sprawy. Cenzura tego niepokornego medium jest obsesją dziennikarzy i polityków – podobnie jak zniewadziony przez taxówkarzy uber. I każdy powód jest dobry, by tą cenzurę wprowadzić!

A śmierć polityka, prawdziwe błędy, które do tego doprowadziły? To się zakrzyczy! I zrobią to ci, którzy mają największy wkład w tą paranoję nienawiści.

Sprawa jest w sumie tożsama z zeszłorocznym incydentem pod pałacem kultury, gdzie jakiś szaleniec podpalił się w… to nawet ciężko określić? Chyba to był protest przeciwko łamaniu przez PiS demokracji, czy cuś w tym stylu?

Teraz inny kretyn, przekonany że to PO go skrzywdziło, morduje jedną z kluczowych ongiś postaci tej formacji.

Machina medialna działa z pełną mocą, niszcząc umysły tysiącom biernych odbiorców, lecz jej siła jest już taka, że ci najbardziej prymitywni i nieodporni wprowadzają swe paranoje w życie.

A dziennikarze i politycy jakoś za mocno nie biją się w piersi. Huku nie słychać.

Lepiej wszystko zwalić na internet. 

43 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.229.151.87
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code