W latach dziewięćdziesiątych hip-hop zasadniczo nie istniał w Polsce (a i na zachodzie też raczkował – co nie znaczy, że nie powstał wcześniej!), był wtedy rap, a i to zresztą mało kogo interesowało – królował grunge i pokrewne odmiany rocka.

      To w Polsce. Gdzieś tam w gettach amerykańskich i francuskich ten hip – hop się rozwijał… i tyle.

      Pod koniec lat dziewięćdziesiątych  rozbuchał się ten gatunek muzyczny (?!!!) w Polsce, tudzież na świecie i gówniażerka zaczęła machać łapkami i zgrywać chojraków – władców ulicy i buntowników. Dresiarnia "przejęła władzę" i nuż ganiać ostatnich metali i panków, tudzież meneli. Taki bunt bez określonego sensu – ot jest mi źle, więc to wykrzyczę, a tych co się nie zgadzają, to pozabijam i pokraję!

     Tu akrat ci hop-hipowcy w pełni odpowiadają charakterem tym bojownikom o "prawa" pederastów: jak nie swój, to w ryj bez zastanowienia!

     Wbrew pozorom ten gatunek nie wymarł ostatecznie i trochę tej nadmiernie emocjonalnej gówniażerki niestety jeszcze mieli to cuś, widząc w tym jakiś sens.

      Przede wszystkim hip – hop i pokrewne – to nie muzyka!

      Te naładowane amfetaminą prymitywy w dresach nie znają się na muzyce ni chu…chu! Nigdzie na świecie.

      Ich texty w 999 przypadkach na 1000 to bełkot.

      Ich bunt w równym stopniu jest nietrafiony.

      Jak ich narodziny w ostatniej warstwie społeczeństwa.

      Oni myślą że myślą, łudzą się że to coś jest czymś i spinają się jak blachary wyrzucone z samochodu po opierdoleniu loda.

      Prawdziwy hip-hopowiec jest gorszy od zatwardziałego metala: kuc skupia się wyłącznie na muzie – reszta jest dla niego tylko dodatkiem. Zatwardziały dres hop-hipowy posiada złudną cokolwiek nadzieję (i to – paradoxalnie – jedyny plus tej subkultury!), że ten bełkot pod pseudomuzę coś znaczy i coś może zmienić. Jest za to gotowy umrzeć i zabić. 

      A pytanie i odpowiedź w jednym, jak zwykle brzmi:

      Tylko po co idioci?

872 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.204.191.0
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code