W niedzielę, zmęczona wojną Ukraina, świętowała odzyskanie niepodległości. Z okazji tej, w Kijowie zorganizowano zwyczajową defiladę. Różnica polegała na tym, że maszerujące oddziały od razu udawały się na front wojny z Rosją – bo to regularne wojska rosyjskie (acz nieoznakowane), regularnie wkraczające do obcego bądź co bądź kraju, czynią tą krwawą zawieruchę (a wkraczają tam z czołgami, artylerią i z czymkolwiek, co w ostatnich czasach wymyślono do zabijania!). Separatyści (znaczy zwyczajni bandyci i terroryści) miejscowi, stanowią tam ułamek procenta ogólnego stanu osobowego. Reszta to wojenne bydło od kacapów. 

      To nie żołnierze, nie bojownicy o wolność, nie jacyś separatyści, czy cokolwiek walczącego w jakiejś słusznej sprawie! To postmongolska dzicz, chcąca znowu podbić jewropę pod dyktando ich pana i władcy – imieniem Władymir.

       Każdy, kto neguje tą oczywistą prawdę, jest albo skończonym debilem, albo odbiorcą kopiejek i złotych rubli od tych pseudosłowian (a ujawnili się nieoczekiwanie tacy politycy i dziennikarze!).

       A to, że to skończone, nieludzkie, pełnoazjatyckie bydło, potwierdza przedstawienie, które urządzili w okupowanym jeszcze przez siebie Doniecku. To, że przegonili jeńców ukraińskich ulicami, jeszcze nie jest aż tak wstrząsające, ale to że puścili za nimi polewaczki, by posprzątać po faszystach (!!!?) świadczy o tym, że to nie ludzie – tylko zwykłe, ruskie podczłowieczeństwo, które ktoś powinien natychmiastowo i co do jednego exterminować!

       Bo jeśli dla nich Ukraińcy (wraz ze swym państwem), to tylko tacy chwilowo zbuntowani bracia (tak ich odbierają!), to jak by potraktowali kogoś, kto wiecznie sprawia im kłopoty i za cholerę nie chce przynależeć do ich rodziny?

        Na przykład Polaków?

        To azjatyckie ścierwo nigdy nie miało i nie będzie mieć przyjaciół i rodziny. Nigdy nie będą cywilizowanym ludem – a niewolniczą dziczą, z psychiką ustawioną na natychmiastowe wykonywanie poleceń swych panów. Jeśli okazują pojedyńczo jakąś empatię, czy sympatię, to jest to kompletna ściema. Dla tego czegoś, tam ze wschodu, uczucia, sumienie, opanowanie i inne pozytywne cechy są tylko i wyłącznie czymś nieszczerym i na pokaz.

        Ukraińcy już zdaje się wybrali, kim chcą być – cywilizowanymi ludźmi zachodu. Więc naprawdę powinno się zrobić wszystko, ABSOLUTNIE WSZYSTKO, by tej wschodniej swołoczy nie przepuścili dalej!

       

        PS              …albo sobie skopmy dla radości (to w końcu kraj rad) jakąś babkę,  bo smiała nie pluć na tych faszystowskich (?!!!) Ukraińców! 

I jak tu nie być rasistą, jak nie nienawidzieć, gdy mamy do czynienia z takim pogardliwym czymś jak ruscy, z muzolami wyrzynającymi w orgastycznym zadowoleniu chrześcijan, czy z robotycznymi chińczykami pozbawionymi uczuć tak i wyższych, jak i niższych?

761 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 52.91.39.106
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code