IO się skończyły, a za to w oczyszczonej z politycznych mend Ukrainie, ruszyła na poważnie kwestia dostępu ZWYKŁYCH ludzi do broni palnej.

   I podejrzewam, że taki dostęp Ukraińcy sobie zapewnią – teraz nic już ich nie zatrzyma w pędzie ku wolności!

   Myśmy (znaczy – wy!) przez całą, 45 letnią okupację bolszewicką, zostaliście przekonani, że broń palna w rękach obywatela jest niczym odbezpieczony granat w rękach małpy i nie powinno mieć miejsca nawet dotykanie przez szarego człowieka zwykłego pistoletu (faktycznie jest przepis, który tego zakazuje!!!).

    Za to jest elyta ubecko/mundurowo/myśliwska, która dostępem do broni się szczyci, ponad lud ciemny i prosty wzlatując z tej okazji. O łowcach/strzelcach/myśliwych już pisywałem, a i inni to też ciekawie robili. Ogólnie to banda prymitywnych degeneratów z ambicjami, strzelających gdzie i rusz pod byle pretextem (a tych mają wiele w zanadrzu!). Policja, ubecy i inne pupilki systemu też nie lepsi, posługiwać się bronią na ogół nie potrafią, inteligencją i opanowaniem nie grzeszą (policja), ale to narzędzie władzy i wyższości z dumą dzierżą!

    Ukraińcy broń dostaną do ręki i wiecej już im żadna władza nie podskoczy! Każdy łgarz, populista, demagog – ogólnie zawodowy, "demokratyczny" polityk, od teraz prędzej narobi w gacie, zanim zechce ich oszukać. 

    Tak oto potomkowie kozaków przypomnieli sobie o swoich korzeniach i wprowadzili znowu demokrację bezpośrednią.

    I już z tej drogi nie zawrócą!

    Mam nadzieję, że to początek procesu wykańczania systemu obecnie, bezpodstawnie zwanego demokracją. To coś, co w tej chwili panuje także w Polsce, to szopka w której lud co parę lat wybiera swojego gnębiciela. Co jakiś czas obywatele, śmiesznymi karteczkami w urnach, decydują o zmianie swojego pasożyta.   

   I wynosi się to pod niebiosa, uznając za najdoskonalszy ustrój na świecie (?!!!) !

1,082 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.211.239.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code