Sporo lat temu, być może nawet pod koniec poprzedniego wieku, trafiłem w TVP na dyskusję o nieuchronnie zmierzającej do nas homo-inwazji. Obecna w studiu była jakaś postępowa paniusia z postępowej Szwecji (ministra, czy cuś podobnego). Obecni byli też młodzi prawicowcy, którzy wysunęli konkretny argument, że pozwalając epatować jednym zboczeniem, otwieramy drzwi całej reszcie przeróżnych dewiantów (dyskusja, z tego co pamiętam, była nad wyraz spokojna). Szwedka postępowa, wraz ze swoimi popleczniczkami, natychmiast ich wyśmiała, argumentując, że pederastia jest u nich od dawna oficjalna, akceptowana (oni nazywają to tolerancją) i niegroźna, a takie straszenie jest nierealne…

    …po czym minęło te parę lat i sprawdziły się mroczne przewidywania prawicowców. Za zachodnią granicą pedofile i zoofile zaczynają organizować się w legalne partie (!!!), co i rusz słychać o nekrofilii, chyba w Danii brat z siostrą chcieli zalegalizować swój związek (!), geje adoptują małych chłopców, by ich potem bezkarnie (i legalnie) posuwać, krótko mówiąc – szambo wybiło i zaczyna nas zalewać tęczowym gównem.

    Tak jak ostrzegali zdroworozsądkowcy: otwórz właz ze studzienki, a ściek zaleje oborę.

    Wystarczyło zlitować się nad jednymi, z pozoru niegroźnymi dewiantami, by świat nibycywilizowany zaczął tonąć w nieczystościach.

    Dodatkowo ucina się wszelką krytykę, by nie krzywdzić wulgarnej mniejszości. I tak oto po tragedii czerwonego komunizmu nastaje czas tęczowo/pluszowego faszyzmu. Jak ktoś słusznie zauważył: "Historia powtarza się – najpierw jako tragedia, drugi raz jako farsa.".

754 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.89.187.28
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code