Zachowam się teraz jak typowy, stary pierdziel (w końcu czterdziecha minięta!): wiele w życiu widziałem – łącznie z końcem "komuny" i początkiem "kapitalizmu", ale zauważyłem, że świeże pokolenia robią się coraz głupsze i dodatkowo wyposażone w niesłychaną arogancję, lenistwo, oraz postawę wymagająco/chcącą – zwaną dalej roszczeniową.

Tyle że te roszczenia ni w chu…chu nie są zbieżne z życiem realnym.

Co słychać chociażby w ich ulubionym hip-hopie, gdzie to chciejstwo, połączone z wkurwem i najprostszą drogą życia – kryminalno, bandytersko, ćpuńsko, wałkońską – daje obraz pokolenia kundli, niezdolnych do jakiejkolwiek zmiany zastanego stanu ich ulubionych rzeczy (najlepiej z trzema paskami).

Oni, praktycznie jak jeden, dostali od swoich płodzicieli pakiety startowe (wspomniane wcześniej) i traktują to jak coś normalnego.

Oni nie mają wewnętrznej dyscypliny, bo coś takiego, jak trudne początki i powolny start nie mieszczą się w planie ich działania. Sukces musi przyjść tu i teraz!

A jak nie, to wegetacja przyblokowa w oparach używek i melanże z łatwymi plastikami, w oczekiwaniu na lepsze.

Widzę takich "gigantów" ostatnio w mojej megafirmie. Wtórni analfabeci, patentowane lenie nieoderwane jeszcze od cyca mamusi, nastawieni tylko na: brać, nie dawać. Drobne, łatwe do ogarnięcia cwaniaczki, nienadające się jednak nawet do obśmiania.

Żałość jeno nad tym chamskim miotem…

 

 

 

 

PS                                                     

            Te ciołki mają jeszcze czelność wywijać się ułomnościami fizycznymi! Mój organizm jest wyniszczony jak Drezno po bombardowaniu, mimo to kondycyjnie biję ich na głowę! Ich bolą piety, kolana, serce to chyba każdy ma do luftu, zwieracze i dupa też nie w formie… No co by nie przyłożyć, to ma defekt! Począwszy od łba.

1,575 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 3
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.237.94.109
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code