Jak wiadomo i poniosło się echem po świecie szerokim, konkurs Eurovizji wygrała "baba" z brodą. To że ktoś się przerobił na babę (?!), jak nasz rodzimy Krzysiu Bęgowski , to pikuś. W niektórych przypadkach naprawdę można się ostro naciąć na owe medyczne przemodelowania (Panie chroń mnie przed takimi wypadkami!!!), niektóre babochłopy (jak owy Krzysiu występujący teraz pod imieniem Anna) mogą przyprawić swoim widokiem o niestrawność.

    Ale to, co wygralo Eurovizję, poleciało poza bandę! Daleko poza bandę!

    Mam bródkę i teraz nie wiem co z nią zrobić, bo wyglądam jak baba! Tyle że przy tej muszelko/parówie (tak się tłumaczy pseudonim owej Konczity Wurst) jestem niczym nieopierzony gołowąs! Samą, niewiarygodnie gęstą szczeciną już to straszyło, a jeszcze ta transsexualna otoczka…

    Konkurencją wyciętą w pień przez zgejowane żuri, było polskie jęczenie i zawzięte tłuczenie śmietany przez gorące, cycate mazowszanki.

    Ale na to się chociaz sympatycznie patrzyło (przy wyłączonej fonii oczywiście).

    Niektórzy zwracają uwagę na walory wokalne w tym teleturnieju (gdzie i tak ostatni głos mają jakieś żury – jakie to podobne do obecnej nibydemokracji!). 

    Wolne żarty!

    Zachwycać się wokalem w Eurovizji, to wpuścić się w kanał, jak w konkursach typu: Idol, X Factor, czy pokrewnych. Niby wszystko OK, technika bezbłędna, ale parafrazując pewnego generała z Wojny Krymskiej (nomen omen!): to wspaniałe, ale to nie muzyka – to szaleństwo!

    Bo PRAWDZIWA muzyka nie chadza na konkursy.

    I gdzie te czasy, gdy ten konkurs nibyśpiewaczy wygrywały potwory z Finlandii o nazwie Lordi , ABBA zaczynała swoją karierę, a w ścisłej czołówce plasowali się etniczni punkowcy z Mołdawii, o nazwie Zdob si Zdub?

    Komu to kur…wa przeszkadzało?!! No komu ?!!!

722 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 35.171.183.163
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code