Transsexualista słusznej postury, o nadanym samemu sobie pseudonimie Rafalala , został niedawno aresztowany za nękanie nastolatki. Koleś ogólnie wykazywał się totalną agresją wobec wszystkich przynajmniej niezdecydowanych do jego koncepcji, terroryzował postępową stolicę, w której zamieszkiwał, ale z nastolatką przesadził i najpewniej dostanie czapę.

       No i słusznie!

       Nie pisałbym o jakims upośledzonym psychicznie zboku (jednocześnie męskiej prostytutce – bo z tego się głównie utrzymywał), ale temat jest co najmniej fuj… i takie fuj chyba ostatecznie wykreśliło granice odporności polskiego społeczeństwa na coś, co bezskutecznie usiłowano przeszczepić z zarazonego od lat tym zachodu.

       Czyli rzecz z pozoru błaha, ale warta wzmianki.

       Tu trzeba wspomnieć o nadzwyczaj potężnych gabarytach tych transsexualnych celebrytów opcji trans: poprzednim był poseł (!!!), niejaki Anna Grodzki. No jeśli tak levacy postepowi chcieli zareklamować różnorodność sexualną i dociągnąć nas do zgniłego zachodu, to zrobili to niewłaściwie. Czyli z  punktu widzenia człowieka normalnego słusznie. Sami zaorali sie pi-arowo niczym wcześniej KOD !

       Polacy bowiem - wbrew pozorom mocno tolerancyjni – mają jednak swoje granice wytrzymałości i tolerancji, które przekroczone mogą spowodować ich całkowitą przemianę w coś nieprzyjemnego, a doświadczenie mają 45 letnie w oporze i walce z sovieckim systemem. Czyli w skrócie coś odgórnie narzuconego i pozornie akceptowalnego (medialnie), może znienacka – dla niewtajemniczonego obserwatora – zostać odrzucone i potepione na wieki.

       Taki naród.

       Tak mi sie wydaje, własnie się stało z narzucaniem przez opętany socjalistycznym szaleńtwem obszar starej UE, sexualnych dewiacji jako normy. A dewiacją jest sam homosexualizm niestety (dla licznych zwolenników tej opcji), niejako z definicji, ponieważ w związkach jednopartnerskich praktycznie zawsze jeden osobnik z pary odgrywa rolę męską, lub żeńską, przez co jest to właściwie parodią normalnych układów. Więcej! Gdyby takie pary działały na normalnych zasadach, bez podziału na role, to sam bym był to w stanie zaakceptować! Niestety (znowu dla tej całej, pseudotęczowej czeredy) za dużo tam jest uszkodzonych psychicznie odmieńców, którzy nie są w stanie zaakceptować swojej płci i udają odmienną.

       Z żałosnym na ogół i obrzydliwym skutkiem.

      Tam, na tym sybaryckim zachodzie, odmieńcy tacy, szantażem i groźbami, już od wielu lat dorobili się statusu osób nietykalnych i z musu akceptowalnych. Metoda podobna jak w Polsce, czyli prowokacja i agresywna reakcja - czy to w ramach konsekwencji karnych, szantażu, czy ostracyzmu zdegenerowanych "elit". Tutaj na szczęście prawo zadziałało w drugą stronę i zakończyło festiwal prowokacji.

      Myślę, że na dobre.

      Na dobre też tych potencjalnie molestowanych i krzywdzonych dzieci i zwierząt, co tam jest już normą i następnym etapem w walce postępowców (bo o co walczyć, jak się ma już wszystko?), bo skoro zaakceptowano jedną dewiację, to czemu nie akceptowac ich reszty?

       Logikę mają chorą i pokrętną, ale trzymającą się kupy.

       Tyle że ta kupa robryzgła się w kraju nad Wisłą już chyba ostatecznie!

       Ku chwale ojczyzny!

937 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.230.152.133
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code