Poziom prymitywizmu naszego społeczeństwa, określa doskonale to znane od pokoleń (dwóch – powojennych) zdanie, przedstwione w tytule. Tutaj znaczenie ma: jak jesteś duży, ile wpierdolisz paszczą i co tą paszczą wydalisz – znaczy mądrości prymitywów na poziomie dżdżownic.

     No znaczenie ma jeszcze, jak mocno zapierdalasz i ile hajsu za to wywiniesz.

    Więc spozierając na okolicę dalszą i bliższą, widzę za każdym razem masę bydełka, orającą na nie swoim polu, w zaprzęgu prowadzonym przez cwanych gospodarzy, wykorzystujących tępotę owego bydełka.

     Niby proste i jasne?

     Tylko jak to wytłumaczyć bydełku?

     Zamiast paśników w chlewie - mają TV w blokowiskach, zamiast życia – kredyty do spłacenia, zamiast wyboru rządzących – czteropartyjną mafię, zamiast mądrosci – głupotę przekazywaną z pokolenia na pokolenie, zamiast społeczeństwa obywatelskiego – motłoch baranów, zaganianych przez owczarki swego pana, do podłej zagródki .

     Ale młodzieży naszej światłej, wynagradzają to kulturyści (dresy na koksach), modelki (farbowane cichodajki) i superbryki (z dojczszrotów) w tle…

684 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.89.187.28
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code