Taka typowa kobietka, pani domu (musi być Panią, nawet jeśli w tym domu nie bywa i nic nie robi), jest w 9 na 10 przypadków specjalistką od zakupów. Znaczy wraca z jednego sklepu, do którego miała iść (a była po drodze w stu), z tonami do niczego niepotrzebnych pierdół, kupionych okazyjnie, w dobrej cenie. Zadowolona z dobrych zakupów i każąca się z tego cieszyć otoczeniu – bo to tanio i okazja!

     O tym napisano już pół internetu, ale nikt nie zwrócił uwagi na jeden szczegół: kobiety na zakupach są jak małe dzieci! 

     Jeśli ktoś wątpi, że kobiety są niedojrzałe i psychicznie niedorozwinięte, to niech zwróci na to uwagę. Dziecko wchodząc do sklepu… chce wszystko! Podobnie większość kobiet. Normalny facet też by oczywiście chciał (szczególnie dotyczy to działów monopolowych), ale normalny facet kupuje TO, CO MA KUPIĆ i zakupy przestają go interesować. Dziecko popyla po sklepie, wskazując paluszkami, co chce, i rycząc, gdy tego nie dostaje. Przeciętna kobieta popyla samodzielnie, z wózkiem, siatkami, wymiatając półki z towaru, niczym tornado, a w domu bezczelnie tłumaczy się swojemu facetowi (sponsorowi) jakich to niezbędnych do życia sprawunków nie zrobiła!

     Większość z nich, bez szkody dla gospodarstwa i środowiska, można natychmiast wypierdolić w śmietnik.

     Ale konto już mniejsze…

     Dotyczy to też samochodów i domów: przeciętny małżonek polski tyra grzecznie i cicho, by spłacić kredyty z pomysłów swojej paniusi.

     Bo inne tak mają, to ja też muszę mieć!

     Xiężniczki w podkolanówkach kurwa ich mać!

     Ale kreują się na takie poważne, życiowe, trzymające w łapskach wszystko, bo faceci to rozpieprz ino, lenistwo i pijaństwo!

     A spierdalajcie na drzewo kurwy jaśniste!

     Dawno zrezygnowałem z małżeństwa, stałego związku i pętli kredytowej na szyi – nie mógłbym żyć w obłudzie!

     I dziękuję Bogu za prostytutki – wychodzi taniej i bez stresu.

     I uonanizować się nie trzeba. 

 

 

     PS         Spójrzcie w swoje szafy (wszyscy): 1/3 ciuchów się nosi , 1/3 się dawniej nosiło, a 1/3 jest nie wiadomo po co? 

1,260 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.89.187.28
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code