Czyli o płonącej tęczy jeszcze.   

    To symbol jak najbardziej biblijny, ale tak jak z całą praktycznie nauką i filozofią chrześcijańską, został on zawłaszczony przez levactwo, przetrawiony i zwymiotowany do massmediów pod podłą, złą formą.

    Czyli de facto – profanacja!

    Zasadniczo już od dłuższego czasu sam wymiotuję slysząc o gejach, transgenderowcach i innym porypanym na umyślę marginesie społecznym, który wylewa mi się, nie wiem czemu, z każdego ekranu, głośnika i stron gazet!

    Ta drobna liczebnie mniejszość, zdominowała większość w stopniu wręcz niesamowitym i niezrozumiałym!

    Znaczy proces dochodzenia na szczyt tego marginesu, którego naturalnym miejscem był i powinien być tylko i wyłącznie rynsztok, jest dość dobrze prześledzony i sięga czasów początku rewolucji kulturalnej (tudzież moich nieulubionych hippisów). To jest po prostu kolejne rąbnięcie siekierą w pień naszej cywilizacji.

     Co nie znaczy, że jest ona skazana nieodwołalnie na śmierć!

     Wystarczy tylko zamieść to całe zboczone gówno z powrotem do rynsztoka, zagonić czerwone wieprze z powrotem do chlewa i nie zwracać uwagi na wyjące na całą okolicę psy systemu – stracą pana, to same zdechną z głodu…

701 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 18.206.175.155
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code