No fakt faktem, mam akurat dwa razy więcej, ale zawsze co najmniej dziwnie reagowałem na ten text moich płodzicieli, coby się ot tak, od pały usamodzielnić i zwolnić im chatę, niczym kolo na hotelu – z drugiej strony, coby sami robili?! Z tego co obserwuję, ich życie mija na wpierdalaniu łba w TV, lodówkę, a hemoroidalnych dup w sedes, czego raczej rzadkie wizyty mnie i ewentualnych wnuków by nie zmieniło. Wot, jak się durni 50 lat temu podczepili pod wspomaganie mentalne (zwane dalej televizją) , to już weszło im to w nałóg i panie tego nie zmienisz! 

      Takie pokolenie stracone, ubogie i podłe, ale chuj z nimi!

      No ale nie wiadomo skąd sobie wymyślili, że po osiągnięciu dojrzałości (czyli teoretycznie – 18 lat) powinno się wziąść* tobołeczek na ramię i opuścić gniazdko rodzinne (znaczy w moim przypadku jeno paśnik i siennik – albowiem od owych 20 lat utrzymuję się sam!). Tyle że w warunkach postPeeReLu nie stać mnie na proste nawet z pozoru wynajęcie chaty – taki niewyraźny klimat, o czym wcześniej pisałem.

      No więc skoro wzięli sobie z kosmosu prostą mądrość, według której po osiagnieciu 18 lat (dojrzałość według mnie, jednak osiąga się w wieku co najmniej 21 lat) powinno się opuścić dom rodzinny i żyć na własny rachunek, nie wiadomo skąd, to mam alterpropozycję:

     WYPIERDALAĆ MI DZIADY PO 65 LATACH DO HOSPICJUM, ALBO NA EUTANAZJĘ!!!!

    Na utylizacji tego skurwiałego pokolenia by nikt nie ucierpiał (oprócz oglądalności TV), a społeczeństwo jeszcze w tym kraju pozostające, by wręcz zyskało! 

     Tyle że to do nich nie dotrze  za Chiny Ludowe!

     Albowiem nie puszczają tego w TV…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   *A pewne słówka i sformułowania tak lubię, że całujcie mnie w rżyć!

685 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.164.198.240
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code