Ukraina płonie niczym piec hutniczy, mi sie zepsuł ostatni televizor w wieku podeszłym  - lat 20 i w dodatku leżę zmożony chorobą, uzależniony właściwie ostatecznie od internetu. Wzruszeniem mnie napawa postawa ukraińskiego społeczeństwa, które powiedziało BARDZO WYRAŹNIE: DOŚĆ!

   A co się działo w Polsce do tej pory?

   Typowy polski tępak (bo z takich głównie składa się ten naród*) żył informacjami serwowanymi mu łopatologiczne przez różne przemądrzałe indywidua, jak: ekonomiści, dziennikarze, "artyści" i politycy.

   Skupie się na politykach, bo dwóch dziwadeł, które ostatnimi czasy pałętają się po parlamencie i mediach, nie widział ani ten kraj, ani inne państwa! Przy czym zostały one demokratycznie wybrane!!!

   Wyjątkowo pojadę nazwiskami.

   Pierwszy z nich to Krzysztof Bęgowski z Rucha Palikmiota ( teraz Twojego Rucha). Potężny, podstarzały facet, który nagle doszedł do przekonania, że jest kobietą.

    I trzeba go tą kobietą tytuować pod groźba karną!!!

    Tu mi się przypomniał koleś z hameryki, któremu się ubzdurało, że jest tygrysem. Zrobił sobie masę operacji plastycznych, wytatuował cętki i nawet doprawił wąsy!

    Tyle że nikt normalny nie uważał go za kota.

    Podobnie jak w szpitalach psychiatrycznych, nikt normalny nie uzna istnienia na odziale Napoleona, czy Boga za realny fakt.

    Takie rzeczy nie są sprzeczne z naturą, ale z logiką i rzeczywistością!

    Ludzie którzy nie uznają za realne bycie tym, czym się człowiek rodzi, czyli kobietą, LUB mężczyzną, żyją w jakimś mrocznym, nie trzymającym się kupy Matrixie!

    To tak jakby ktoś popylał po ulicy całkiem nagi, a ludzie twierdzili że jednak jest ubrany, a na głoszącego prawdę patrzyliby jak na oszołoma…

     Ale tu chyba pojechałem jakąś bajką? Zostawmy więc biednego, wykorzystywanego, chorego na umyśle i skrzywdzonego przez lekarzy Krzysia, a skupmy się na jego koleżance z czerwonej ławy LSD.

    Taką maszkarą wywijającą wnętrzności jest Joanna Senyszyn. To jest typowy przykład, że aby zostać straszydłem, potrzeba wiele czynników, jak w serialu pod tytułem "Katastrofa w przestworzach". Samą jej szczeżujowatą twarz możnaby jeszcze znieść, ale w połączeniu z jej piskliwym, zrywającym tynk ze ścian głosem, mamy sytuację, gdy wpatrujemy się w obsrany kibel i słuchamy nieustannie skrzypiących, nienasmarowanych drzwi! Gdy do tego dodać jej skrajnie levackie poglądy, które charakteryzują się ciągłym gadaniem o dupie Maryni (i Mariana) i jechaniem po kościele, to mamy coś, przed czym trzeba bez zastanowienia spierdalać!

    O dziwo harpia ta ma męża! Jeśli facet posiada wszystkie zmysły i wytrzymuje z nią mając wzrok i słuch, to z mózgu musi mieć już strzępy…

 

 

 

 

*Typowy polski tępak, to korpoludek służący wielkiemu panu, pomniejszy robolek liżący łapy swemu karmicielowi, zanudzeni, gnuśni emeryci, pozbawieni ikry bezrobotni, zaganiani za każdym groszem przedsiębiorcy, młodzież leniwa, hedonistyczna i beneficjenci systemu żyjący w swoich indywidualnych kokonach. 

1,116 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.211.239.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code