Zasunę trochę jak nastolatek. To jest jakąś normą: większość dziewczyn nie musi się starać o partnera ; większość chłopaków musi się łasić o ich względy.

    Ale jak się bliżej przyjrzeć, to są wyjątki. Naturalne wyjątki. Naturalnym stanem rzeczy, naturalni (normalni) faceci omijają szerokim łukiem baby tłuste. Nawet jeśli wam wmawiają, że tłustość jest atawistycznym wyznacznikiem wartości macierzyńskiej kobiety (takie tam darwinowskie pierdolenie), to w rzeczywistości miłowanie bab tłustych jest zboczeniem. 

    Więc normalny facet pożąda pięknej i szczupłej, a normalna babka…

    No tu mamy schody zakręcone kobiecego pożądania!

   Oficjalnie oczywiście będą twierdziły, że fizyczność faceta ma drugorzędne znaczenie… co ma dużo wspólnego z prawdą! Humor, inteligencja, libido, stan posiadania, siła przebicia, męskość (ta mentalna – bo dwumetrowcy niestety nader często okazują się zwykłymi cipami, i nie piszę tego z czystej zawiści, a z obserwacji!), to wszystko najlepiej razem wzięte, przyciaga do cię baby jak elektromagnes!

   No ale na widok dwumetrowca z wydatnymi pośladami i kaloryferem w okolicach pępka, robią sie tak samo mokre w okolicach genitaliów, jak nam staje pała na widok fajnej foczki.

   Taki naturalny odruch normalnych ludzi.

   Doskonałość jest pożądanym ideałem.

   Tyle że nie tylko w tej kwestii (ale też na przykład w kwestii posiadania) obowiązuje odwieczny podział: mała część jest idealna, równie mała szpetna, a reszta kieruje się mniej, lub bardziej w którąś z tych stron.   

    I ta największa część musi się pogodzić z tym, że jest najliczniejsza, i starać się z tym normalnie żyć.

    Marginesy zostawiając samym sobie (co nie znaczy, że nie można tam od czasu do czasu pogrzebać ;)

  

 PS

   A propos emotikonów. Naturalnym odruchem człowieka jest dodawanie, udoskonalanie, domalowywanie… Emotikony doskonale uzupełniają pismo – jeśli się nad tym spokojnie zastanowić. W KAŻDYCH xięgach średniowiecznych było gęsto od takich małych rysowanek. Graffitti ma korzenie w głębokiej starożytności. Więc czemu stawiać TYLKO na pismo, z tym PeeReLowskim, zasadniczym uporem?

 

 

    A z tymi marginesami też nastąpiła gruuuba przesada! Albo teraz mamy modelki ważące 40 kilo i mające po 1,80 metra wysokości, albo tuczniki pasione w hamburgerowniach o wzroście 1, 50 i wadze toże odpowiedniej: 150 kilo czystego, skapującego, ociekającego potem sadła.

848 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.89.187.28
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code