Sąsiadka, stara wdowa, zakupiła ostatnio od jakiejś cwaniary z nieciekawą mordą, zestaw noży, widelcy i łyżeczek, zdaje się za 200 PLN. Wcześniej inni cwaniacy wcisnęli jej drzwi wejściowe razem z futryną, za parokrotność tej sumy. Gdy zobaczyłem, po powrocie z roboty, jak je jej wstawiają, to miałem się ochotę pociąć szlifierką kątową! Innej babci telesukinsyn z banku wtrynił pożyczkę. Babcia robiła niepotrzebne zakupy w marketach (dawniej mówiono na takie sklepy – supersamy – czyż to nie było piękne?!), połowę żarcia wyrzucała, a jak zmarła, to jej spadkobiercy zostali z długami do spłacenia.

    Media wciąż donoszą o przekrętach takich babć…

    …tu może dygresja: ZAWSZE to są babcie! Na ogół wdowy. Bo tak się nieszczęśliwie składa, że kobiety w 9 przypadkach na 10 przeżywają swoich mężów, a potem sobie samotnie świrują na tym łez padole…

    No ale babcie przekręca się dość łatwo i zazwyczaj skutecznie: metodą na wnuczka, chorego, ostatnio oskubali jakąś babkę na 5000 PLN , wmawiając jej że ma dostać spadek po JPII (?)!!!

    I sumy w tych granicach zazwyczaj się powtarzają przy okazji takich przekrętów.

    Biedne kurwa emerytki !!!

    Nie wiem jaki będę na starość (o ile dożyję), ale coś mi mówi, że jak nie dostanę alzheimera i sklerozy, to nie powinno być kłopotu z wykopaniem podobnych cwaniaków w kosmos.

    Ale tu chodzi też o mentalność. Te powojenne ścierwo (tak – nienawidzę wręcz zwierzęco tego pokolenia!) jest totalnie oderwane od rzeczywistości, przyssane do ekranów TiVi i "mądre" na zasadzie: nie znam się ale wypowiem i zakrzyczę! 

     Najgorsze, że nawet przekręty na kasę nie uczynią im krzywdy – i tak z niej nie korzystają. Jedyne co te stare rury potrzebują, to leki (na ogół niepotrzebne – bo to zdrowe krowy), twarożki, bułeczki i inne duperele, a z całą resztą nie mają pojęcia co począć? Mogłyby zaszaleć, ale na to brak im wyobraźni. Więc ostatecznie jestem za robieniem w bambuko staruszek – niech przynajmniej ktoś korzysta!

763 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 52.91.39.106
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code