Od tygodnia nie można dojść do prostej w sumie kwestii – kto wygrał wybory samorządowe.

      Czyli lokalne!

      Lokalnie niemożliwym jest, w pięcioosobowej w zasadzie komisji, policzenie circa/góra/maxymalnie/apiać do kupy (bo 4 kartki były) 5000 głosów!

      Wszędzie, jak Polska długa i szeroka!!!

      Ja grubsze rzeczy DZIEŃ W DZIEŃ,  samodzielnie ogarniam w robocie, nawet jak się czasem system zawiesza!

       Media i politycy (ci przegrani) zwalili wszystko na tępotę wyborców, którzy dostając wyjątkowo xięgę do głosowania (miast zwyczajowej płachty), zaczęli ją wypełniać niczym kolorowankę dla przedszkolaków.

       Co by mnie w sumie nie ździwiło – poziom głupoty i wtórnego analfabetyzmu jest w naszym społeczeństwie wprost przytłaczający! A odsetek tych wtórnych i pierwotnych debili zwiększa się wraz z wiekiem, w postępie geometrycznym! Ci najstarsi są podłączeni do radiów i televizorni, niczym niewolnicy z Matrixa (TVN, czy Radio Trwam im wypełnia mózgi – dla mnie jeden chuj!).  

      W zasadzie to coś, zwane dalej społeczeństwem, łyka wszystko na modłe ruskich podludzi – bez buntu, zastanowienia, z akceptacją straceńca na arenie swego pana. Popsioczą coś pod noskiem, a później idą tyrać za psi grosz, na swoje (i wnuków) kredyty…

     Media i politycy (tego układu zamkniętego) zwalają też winę za ten blamaż na system komputerowy…

     Jeszcze dwadzieścia lat temu szło wszystko gładko, bez takich systemów, a teraz co i rusz, wszędzie dookoła, wszystko się zawiesza, psuje i powoduje niemoc totalną, w przylepionych do tego systemu jednostkach humanoidalnych, zarządzających systemem totalnym.

    Więc stawiam pół na pół w kwestii tej kompromitacji ćwierćwiecza demokracji (?): połowę spieprzyli imbecyle, nie potrafiący postawić prostego krzyżyka na prostej kartce, a resztę spieprzyli dobrze opłacani "fachowcy" od pilnowania funkcjonowania systemu (też idioci).

     A gdzieś tam w tle majaczą ruskie i kurwy z PeeSeLu…

591 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.164.198.240
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code