Właśnie wszedł na ekrany film o jednym z najciekawszych uczestników Zimnej Wojny, o pseudonimie Jack Strong. Pomijam podejrzenia, że był podwójnym agentem, a jego informacje były bez porównania mniej cenne, niż na przykład Olega Pieńkowskiego. To mniej istotne, nawet jeśli prawdziwe. 

    Trochę rozrywające łepetynę jest podejście dość sporej części społeczeństwa, do aktu przejścia owego pułkownika na stronę amerykańską. Starym się nie dziwię, bo to komuszludki często mający na sumieniu współpracę z okupantem - czyli z ZSRR, lub zwyczajni idioci uważający, że żyli w wolnym kraju (!!!). Ale logika młodych mnie zastanawia?

    Mianowicie oni go uważają za zdrajcę, bo złamał przysięgę wojskową polskiej (?!) armii !!!

    Otóż kraje takie jak PRL, zaznacza się na mapach historycznych paskami: jako wasalne, zależne, z ograniczoną autonomią, itp. Polska powojenna (45 lat wchłaniania przez społeczeństwo tego czerwonego szamba) krajem niepodległym nie była! Mimo że pozory kazały tak twierdzić, to wielki, ruski, czerwony "brat", trzymał łapę nad tym kawałkiem atlasu dość mocno, a Wojsko Polskie było jedynie zależną częścią molocha zwanego Układem Warszawskim. Tu de facto rządził Związek Radziecki.

     Tenże związek zdradziecki, co to napadł na Polskę 17 września 1939 roku wespół z Hitlerem (!), a po "wyzwoleniu" przez 45 lat pozbawiał sukcesywnie Polaków duszy.

     Czego skutki odczuwamy do dziś.

     Więc OBOWIĄZKIEM każdego prawdziwego patrioty było – równie z pozoru zdradzieckie – przeciwstawianie się tej czerwonej zarazie we wszelki, możliwy sposób!

     Ci co sądzą inaczej, przeszli tym czerwonym maceratem do szpiku kości i są już straceni dla życia społecznego… 

     Właściwie powinno się ich odizolować, bo uzdrowiłoby to ten ginący i zagubiony naród niemal natychmiast!

 

1,235 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.211.239.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code