Co mnie zawsze doprowadzało do szewskiej pasji, to zespoły mniej znane, nieznane, lub znane przez swoich znajomych, które za występ w jakimś lokalu domagały się od gości opłaty za wstęp – na ogół minimalnej, ale to wystarczało, by zlać drzwi takowego lokalu sprężystym moczem, a startujący ku sławie zespół wpisać na listę następnych błaznów szołbiznesu.

     Niby kwestia kasy, ale na BYLE zespół, do BYLE lokalu, za nawet byle pieniądze nikt normalny nie przyjdzie!

     Bo po co i na co?

     Niestety ciągle spotykam się z tym, że byle gamonie, szarpiący się z muzą w jakichś spelunach, płoszą potencjalnych (i nielicznych) widzów, wyciagniętą ku nim chciwą łapą.

     A wystarczy lekko chociaż konkretny lokal, jego stali klienci, w miarę też ogarnięty zespół, wepchnięty gdzieś tam w minimalny kącik, by impreza okazała się opłacalna dla owego lokalu (sprzedaż alko), owi całkiem liczni klienci okazali się zadowoleni, a i grajcy tryskali zadowoleniem!

    O czym przekonałem się w barze o dźwięcznej nazwie PRL, w Starogardzie Gdańskim, na występie niejakiego Drachel Band , która to swieża i niedopróbowana kapela, w tak minimalistycznych warunkach, ale w całkowicie pozytywnej atmosferze, wydusiła z siebie nieoczekiwanie pałer, którego się po nich absolutnie nie spodziewałem!

    No ale gdy wśród gości są tacy miejscowi, wypełnieni pozytywną energią goście, jak na przykład Basia i Zdzichu, to się nie mogło inaczej skonczyć ;)

695 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.229.151.87
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code