To, że w ostatnich wyborach większość głosów poszła na PiS i PO, nie dziwi. Po prostu lemingi głosowały przeciw moherom (bo ich nienawidzą), a mohery przeciw lemingom (bo nienawidzą ich jeszcze bardziej). Obie te grupy są zwarte, uzależnione od tylko swoich środków przekazu i raczej niereformowalne.

        Tu mały wtręt: frekwencję na tych wyborach odtrąbiono jako rekordowo wysoką i sięgającą… 45%!

        Czyli tradycyjnie połowa uprawnionych olała siarczyście tą błazenadę.

        Normalnie 2/3 ludzi szcza na tą pseudodemokrację (i słusznie!) ; teraz, widać chyba pod wpływem pogody (znaczy wyjątkowo chujowy maj) coś ich tam z nudów zawinęło do urn?

        Sorry, ale poziom głupoty tego naturalnie chodzącego na wybory postępowca/połykacza propagandy/debila zwykłego, czy jak tam zwał te jakieś 30% ludków dziwnych, angażujących się za każdym razem w wybory ukazuje własnie wynik owego głosowania!

        Więc:

  •         Kto do kurwy nędzy kupił Biedronia?!!! Oprócz pederastów oczywiście. Są rzeczy na tak i na nie. Biedroń jest na nie: stary wyjadacz polityczny (zaczynał u Palikota), matkojebca, czy coś, ale… ma tak podobającą się tępym gospodyniom domowym (i niezamężnym nauczycielkom) aparycję, że… no nie mogą się oprzeć, by go nie poprzeć! Dla mnie już wystarczającym szokiem było, gdy wybrano go prezydentem niejakiego Słupska. Czy mieszkańcy tej mieściny są aż tak zakomplexieni, by swym zarządcą wybrać kogoś bez zwiąku z miastem, ale znanego?! Jak nisko się trzeba cenić, jak trzeba być ograniczonym, by kupić takiego cwaniaka (który to automatycznie i naturalnie po kadencji zaraz ich olał :)?!
  • Ale jest jeszcze bardziej! Wesoła wdówka (po mężu: Adamowicz), wygryzła z kolejki samego Wałęsę juniora!!! Klientka, której jedynym zajęciem było konsumowanie kasy z przekrętów męża, z którym była w separacji, gdzieś tam daleko w USA, na samym nazwisku wystrzeliła w politykę – dosłownie po trupach! Odstrzelono – cokolwiek fachowca (znaczy Wałęsę juniora) – w tamtej instytucji, by zastąpić go jakąś cyniczną suką, która dorobiła sobie prostą historię do zabójstwa swego byłego. I lud ciemny to kupił (oczywiście ta zaprogramowana 1/3 ogółu)!!! 
  • Joachim Brudziński – minister spraw wewnętrznych, który przeskoczył na posła w ojroparlamencie (!!!). W dupie sprawy wewnętrzne! Jadę do Bruxelki!

        No litości!!!

        Dodawanie, że w zakładach karnych zawsze wygrywają ci z PO i innej złotej levicy już chyba nie ma sensu? Ale sensowne jest pytanie, czemu skazani mogą głosować?! Za PRL funkcjonowała kara pozbawienia praw publicznych – i to akurat było sensowne w tym absurdzie! Teraz nawet mordercy i pedofile chodzą do urn.

        Wcześniej słoiki wybrały prezydentem stolycy dzidziusia pani, która exmitowała tak około 30 tysięcy jej mieszkańców na bruk (!!!). Tak ze śródmieścia, tak tych starszych… Ale co to obchodzi setki tysięcy napływowych karierowiczów z szansy na sukces?

         Tak wyglądają te nibydemokratyczne wybory!

         Imbecyle głosują na kanalie i wciskają innym, że to obowiązek!!!

         Tępaki traktują wybory jak rodzaj krzyżówki, gdzie postawienie krzyżyka w kratce ze znanym nazwiskiem jest megasukcesem intelektualnym wyborcy!

         A że pod tym nazwiskiem jest zazwyczaj menda zwyczajna, cwaniak, zbok, czy inna szuja, to już nie ma znaczenia…

         Ważne, że w TV się dobrze prezentują…

1,089 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.211.239.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code