No stare kobiety mnie ogólnie wkurwiają!

      Młode też, ale w inny sposób.

      No ja naprawdę nie widzę sensu istnienia większości starych bab!

      Toż to tylko służy do pobierania niezasłużonej emerytury, z której jakiś drobny pożytek mają wnuczęta. 

       W jednym markecie wczoraj: ta przede mną zaczęła przy kasie wcinać (a bardziej się wżerać) w świeżą bułkę, jakby się przed chwilą teleportowała z Somalii Południowej i pierwszy raz poczuła w starym ryju świeże pieczywo! Ta za mną ze trzy razy popylała z powrotem pomiędzy półki, by jeszcze coś dokupić, bo coś jeszcze zapomniała… I tu już chyba jest jakaś stała rosnąca, bo babska powyżej 30ki mają wręcz wgrane, by zostawiać towar na taśmie, aby pędzić po jeszcze jakies zapomniane gówno. No rozwojowy alzheimer, jak ciągle spadające IQ kolejnych pokoleń!

      Techniki nie ogarniają na podstawowym poziomie, a kwestie cyfryzacyjne są dla nich niczym arkana magii! O ile jeszcze faceci po 60ce są w stanie jakoś ogarnąć te smartfony i tablety przynajmniej, to kobiety w tym wieku są w zdecydowanej większości niczym betonowy kloc, zbrojony sporą ilością prętów o sporej grubości. Niestety to norma poparta moimi obserwacjami.

        I wszystkie przeszkadzają w ruchu.

       Piechotą, czy w drodze.

       Tak 2/3 babsk (i tu już wieku wszelakiego) to zawalidrogi i zawalichodniki. Ani za tym jechać, ani iść!

       Więc po co to kurwa istnieje?! Ani to dobrze nie gotuje, sprzątanie nie jest wystarczającym powodem do przedłużania egzystencji, a marudzenie i tak niweluje te drobne zalety, którymi czasem dysponują.

       Mój więc extramizoginistyczny manifest jest taki, żeby po urodzeniu i wychowaniu dziecka (tak do 10 roku życia najwyżej) babska poddawać eutanazji.

       Bo potem to już tylko problem, a nie pożytek…

106 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 52.91.39.106
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code