To oczywiście klasyka polskiego rocka w wykonaniu Republiki. Coby nie mówić o tym zespole i liderze Grzegorzu z Ciechowa, to odwalili naprawdę KAWAŁ  porządnej, rockowej roboty w tych najciekawszych dla polskiej muzyki czasach. Jako że cenię zespoły głównie za oryginalność, to w kwestii słowno-muzycznej Republika jest dla mnie na ścisłym podium obok Janerki, Armii i niechby tam – Kultu!

    Ale chodzi o telefony komórkowe, o których zaistnieniu owi republikanie pojęcia nie mieli w tamtych czasach.

    Mają owe aparaty funkcję taką dziwną, z której najchętniej korzystam: SMSy. Krótkie to, proste, konkretne w przekazie (160 znaków). Jestem z tych typów, co to lubią sobie poględzić na żywo, ale dłuższe niż minuta gadanie przez aparacik zwyczajnie mnie męczy.

    Są klienci, wieku różnego, co to wiszą na słuchawce od pół godziny – do wyczerpania baterii. Widuję takich pacjentów nawet w autobusie wiozącym mnie do pracy (pół godziny drogi).

    O czym oni później rozmawiają z tymi swoimi interlokutorami ?! Wypsztykają się z tematów i co dalej?

    Często są to rozmowy damsko-męskie. Ale ile mozna nawijać makaronu na uszy przez sprzęt elektroniczny do ciężkiej cholery ?!!!

    Wolę się spotkać z żywym człowiekiem płci obojętnej, przy piwie, kawie, herbacie (byle nie mleku!) i pieprzyć o niczym, niż wsadzać ucho w elektroniczne, napieprzające mózg mikrofalami cholerstwo, by poczuć miniwięź na odległość.

   No chyba że to babochłop z brodą, lub chłopobabica z parlamentu…

612 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 35.171.183.163
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code