Kobiety polskie mają w zwyczaju zarzucać polskim mężczyznom, że ci są ogólnie niedojrzali…

   Ale drogie (dosłownie!) panie – jakim trzeba być mentalnym zerem, by podniecać się jak mała, durna dziewczynka jakimiś serduszkami, misiami, różem i loffciami… zaraz rzygnę!

   Polskie babki ogólnie mają naturę maxymalnie egoistyczną i chcą WSZYSTKIEGO!

   NARAZ!

   A im młodsze, tym bardziej jest to odczuwalne.

   Więc babeczki wyemancypowały się dokumentnie i chcą być równe chłopakom… do czasu na przykład, jak nie nadejdzie ten nieszczęsny przeszczep z zachodu o terminie: 14 lutego. Wtedy znienacka chcą być hołubione, noszone na rękach, podziwiane, a na 8 marca jeszcze tulipanek i jakieś niespodzianki i prezenciki niespodziewane…

   No tak się kurwa nie da!!!

   Mężczyźni polscy, co niestety zbyt często widać, zrezygnowali z męskości, dostosowując się do nowych czasów i stali się kompletnymi cipami. Za to panie, nie rezygnując ze swoich kobiecych pragnień i przywilejów, wepchały się na nową, równorzędną facetom pozycję.

   I są zdziwione, że nie dostają wszystkiego!

   W tym momencie najwłaściwsze byłoby pierdolnąć takiego babsztyla… nie kwiatkiem! Pięścią, taboretem, w ostatecznośći paralizatorem!

   Bo tak jak są dzieci, które ewidentnie wymagają lania, bo ich zachowanie przechodzi ludzkie pojęcie i normalnie się nie da ich uspokoić, tak też są baby, które trzeba trzasnąć w ryj, by się ogarnęły!

 

 

 

 

 

 

 

2,531 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.211.239.1
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code