Za chwilę odbędą się wybory samorządowe – czyli będziemy (teoretycznie) wybierać ludków organizujących nam najbliższe otoczenie. Stopień absurdu polskiej sceny politycznej określa sposób ich wybierania:

    Wszędzie, po miastach, gminach, wsiach i siołach są partie (dominujące w mediach – żeby nie było), lub ewentualnie ich odpryski, inaczej zwane na czas wyborów.

    Ale w wyborach samorządowych, przynależność do JAKIEJKOLWIEK partii, powinna być kwestią co najmniej trzeciorzędną. Najważniejszą sprawą powinna być znajomość kandydata – a w tak ograniczonych warunkach, raczej nie można go nie znać przynajmniej ze słyszenia. 

    No ale zamiast wybierać kolesi (i koleżanki), którzy przez najbliższe parę lat będą kręcić okolicą w naszym imieniu, na pierwszy plan jest wysuwana walka partii rządzących…

    Paranoja i absurd totalny!

    Wybory krajowe odpuściłem sobie już jakiś czas temu, że względu na ordynację, ale samorządowych nie odpuszczam – bo to jest w moim, najbliżej położonym interesie (jakby co, to mogę radnych i prezydenta zajebać siekierą – wiem gdzie mieszkają i daleko nie mam ;)

    Od lat głosuję na kumpla, którego dobrze znam (zawsze przechodzi) i nie interesuje mnie, z jakiej partii startuje – co to ma kurwa za znaczenie w kwestii lokalnej?! Prezydent, czy jakiś kandydat na niego, potrafił mi przyjść przed wyborami do chaty – i też to mocno doceniam!

    Tylko po jakiego choooja trzeba robić z tego jakiś cyrk medialny i ogólnopolską karuzelę mafii rządzących?!

   Potem sobie w niedzielę wieczorem, liderzy (dyktatorzy) tych ugrupowań robią szopkę – kto to nie wygrał. Ja mam was w dupie ciemnej i głębokiej, warszafko obłudna, płytka i wiejska!!! Mnie tylko interesuje, kto będzie kręcił MOJĄ okolicą i robił to dobrze.

   A z polityką z MOJEGO miasta, MOJEGO powiatu i MOJEJ gminy prosze natychmiastowo wypierdalać do swojej egzaltowanej przez media wsi (warszafki – jakby ktoś nie pojął przekazu)!!! 

   Sobie tu nie życzę polityków - a dobrych zarządców!

727 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.164.198.240
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code