O Owsiaku pisałem ostatnio tu: http://zyciejestzabojcze.bloog.pl/id,332910746,title,Dupta-co-chceta-Rzecze-owsik,index.html . Teraz niejako zmuszony jestem wspomnieć o tym kolesiu, bo za głowę się łapię, patrząc na to, co wyczynia! Otóż podał do sądu kolejnego bloogera. Ciągle się wpienia, miota i szaleje. Przestawia sprzęt w szpitalach (?!), opierdziela kogo się da i gdzie się da! A że ma dostęp do mediów nielimitowany (TVP i pokrewne), to robi to głośno.

    Jest bardzo zagubiony.

    To nie jest zły chłop, mam do niego ogromny sentyment, za to co zrobił dla rocka, sama akcja też nie była bezsensowna na samym początku, a wręcz potrzebna! Społeczeństwo zjednoczyło się w szczytnym celu, w trudnym okresie przełomu i do dzisiaj początki WOŚP bardzo mile wspominam! 

    Tyle że z czasem to zaczęło tracić sens. Powoli, ale nieuchronnie cała akcja zaczęła zmierzać do żenady, którą obecnie już właściwie jest.

    Smutne, ale prawdziwe niestety.

    JO nie jest głupi, nie podejrzewam też, żeby był aż tak nieuczciwy. Z tego co widzę, jest nawet dość honorowy! 

    I to go zgubiło (ale jest jeszcze szansa na ratunek – o czym niżej). Mianowicie zaparł się ów rozgadany koleś, że już do końca świata (i dzień dłużej) będzie pomagał służbie zdrowia (NFZ) i za cholerę nie chce się z tego wycofać!

   Co w końcu spowoduje, że straci dobre imię, a cała akcja stanie się kolejnym przykładem straconej szansy na zrobienie czegoś dobrego.

    Jurek już dawno powinien rzucić w cholerę wspieranie nieudolnej służby zdrowia, a skupić się na pomocy ubogim, których Polska jest pełna! Na tym słynnym serduszku nie jest przecież wyszczególnione, jakiej pomocy to orkiestra. Jesli tak mają w statucie – to niech zmienią statut! Problem natychmiast rozwiązałby się sam, a gdyby JO zaczął zbierać na konkretny, szczytny cel, to i sam bym się dorzucił!

    Czy to takie trudne panie Owsiak? Po rockendrollowcu spodziewałbym się chociaż odrobinę elastyczności, a pan mnie (i nie tylko) ciągle zawodzisz…

3,285 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.235.78.122
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code