Na pewno nie w tym roku! Na Ukrainie już im się plan pierdzieli. Poza tym świat też jakoś na nich oddziaływuje (przyhamowując ich imperialne zapędy). Także nie w przyszłym, ani za dwa lata, nawet za trzy!

    Oni wkroczą tu za lat równo pięć (wiadomo – z Kaliningradu).

    A skąd ta pewność? Ano będą mieli podobny powód do interwencji, jak na owej Ukrainie: zamieszki, albo nawet rewolucję! U nas, w tej gnuśnej Polsce! A dlaczego akurat wtedy i skąd ta pewność? Ano na tyle maxymalnie wyliczono trwanie instytucji o tajemniczej nazwie: "ZUS". Wtedy szlag trafi wszystkie wasze kredyty (brane na staruchów zazwyczaj), szlag trafi tychże staruchów (dopomagających regularnie i masowo swoje dzieci i wnuki) i w efekcie szlag trafi wszystkich i wszystko. A na to tylko na granicy będą czekali ruscy….

    Oni (znaczy kacapy) wykorzystają każdy powód, by ich imperium powróciło. Oni (znaczy ich władcy) są na tyle sprytni, by poczekać, aż sytuacja zmieni się całkowicie na ich korzyść (UE i USA staczają się nieuchronnie w dół po równi pochyłej). Ukrainy chociaż część się utrzyma, Łukaszenka póki żyje, to nie chce być częścią Rosji, więc zostaje tylko jedyna granica ich z nami. Ich lud jest nieobliczalny, niczym wściekłe psy i na pohybel każdemu, kto kupił ich gościnność i uwielbienie dla nas – Polaków! Jak to trafnie wyraził Kukiz w TV, oni mają azjatycką duszę i bierze ich żal, gdy już poderżną nam gardło (od 22 minuty)…  A jak wcześniej pisywałem, zarżnięcie nas przez nich, to kwestia odpowiedniego rozkazu. Zresztą już to przerabialiśmy i do dziś odczuwamy tego skutki…

    PS                    Właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że chyba za dużo piję. A skąd to domniemanie? Ano kupując właśnie pepsi w monopolowym (tylko to!), sprzedawczyni zadała jednoznaczne pytanie: a co do tego?

674 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 18.234.111.56
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code