Lada dzień rozpocznie się największy festiwal w Polsce. Festiwal prowadzony przez osła, pędzącego przed sobą barany… A właściwie młodą, beczącą cienko jagnięcinę. 

      Nigdy nie byłem na Woodstocku. Nigdy to gówno nie było dla mnie przystankiem wartym zatrzymania. Mimo że jestem pełnej krwi rockendrollowcem, a w skali koncertów i festiwali, większość bywalców tej ściemy może mi co najwyżej buty wiązać! 

      I tu jest pierwszy problem. Znam całą masę ludzi absolutnie nieogarniętych w jakiejkolwiek muzie, którzy tam wpadali z ciekawości (bo za darmo). Na przykład trójka przyjaciółek, która chyba się pomyliła i zamiast na wczasy, zawędrowała w te centrum błocka, rozbrykanej gówniażerki (bo bez starych) i muzy maści przewszelakiej – pozbawionej na ogół sensu i kontextu.  

      To jest problem drugi. Muza na tym festiwalu jest ni z gruchy, ni z pietruchy! Fakt faktem – co roku jest tam ktoś wart uwagi, ale większość czasu zajmuje na scenach jakieś cuś. Jakby tam puścili disco polo, to chyba nikt by się nawet nie zorientował! I chyba w końcu do tego dojdzie?

      Trzeci kłopot, to jakieś cuś, od jakiegoś czasu tam przyjeżdżające i się mądrujące przed publiką. Na ogół to tępi celebryci, pachołki systemu (!), resortowe dzieci i politycy niszczący już od 25 lat ten kraj.

      Kurwa!!! Pierdolony owsiku wiercący się w dupie systemu! Rockendrolowiec od swego zarania, ma walczyć z systemem! Każdym! Jakim trzeba być tępym chujem, żeby kupić tą ściemę?!

      Otóż wystarczy być jagnięciem pasionym w obórce, przez zidiociałego gospodarza.

       Jak w Folwarku Zwierzęcym.

       Jeśli się ze mną nie zgadzacie, a ten megapiknik jest szczytem waszych możliwości towarzyskich… to wróćcie do wchłaniania medialnej papki, cieszcie się chwilą i udawajcie, że wszystko dookoła jest OK.

       I topcie się jak te bałwany, w te upalne dni, zamieniając się w błocko…

960 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.89.187.28
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code