Co mnie wkurwia zawsze i ponad miarę (a zaprawdę rzadko się wkurwiam, bo ciężko mnie wkurwić!), to dzieciaki (często już ponad pięćdziesiątkę), które to panoszą się niczym zdobywcy świata, z wrodzonym zdziwieniem spoglądający na tych poniżej.

             To nie tylko te resortowe dzieci z pierwszych stron ekranów, nie zaznałe życia zwyczajnego, a obłożone słoninką od maleńkości, w koszyczkach wyhuśtane jak jaka święconka.

             To nie tylko ci politycy, co to nic innego w życiu nie robili, a bujali się od samorządów do parlamentu, bez przerw na pracę.

             To nie tylko te "samotne" matki za 500+ , co to zajściem swym poukładały sobie życie, za większy szmal od ciężko pracujących szaraczków.

             To też całe stada "biednych" dzieciaczków (jak nazywał te małe istoty ongiś, mój jebnięty proboszcz z aspiracjami), co to zostały wypieszczone w stopniu również średnim, przez swe poślednie familie, ze średnimi, acz zapatrzonymi w swe pociechy rodzicielami, stryjenkami, wujenkami, dziadkami i babciami, co to całą mocą rodzinki swej sprawiły, że taki pączuszek stał się kimś!

              I ten "ktoś" , najczęściej na jakimś średnim (dostosowanym do jego możliwości stanowisku) pomiata swymi podwładnymi… bo nic innego nie potrafi!

             Ale o tym w następnym wpisie…

             Te średnie ktosie, z matek kurew i nieznanych ojców (powszechnie zwie się to bękartami), te sieroty i półsieroty przegibane przez młodość na zasiłku starych, te dziewczątka przytępe, co to sukces życiowy osiągnęły wyłącznie dupą, syny i córy, co na wykupionej dysleksji (dawniej idiotyzm) porobiły studia, ci co po babkach swych chatki podostawali…

              …oni wszyscy ze zdziwieniem śmią się śmiać tym normalnym, zapytując bezczelnie i chamsko:

              "A czemu ty nie masz?! A czemu nie wziąłeś kredytu, nadgodzin, czemu nie zrobiłeś wszystkiego, by mieć wszystko?"

              Bo zgodnie z debilną teorią wszyscy mogą mieć wszystko – wystarczy tylko żeby wszystko chcieli mieć.

              Oczywiście to bzdura!

              Teoretycznie powinniśmy mieć według zasług i możliwości, ale że świat jest niesprawiedliwy, a dodatkowo kraina nasza jest zgniła poprzez czerwony system, w którym przez 50 lat… no absurd wypierał rzeczywistość w skrócie, to jest klasa – kasta wręcz! – która wyżarła się nad pospólstwo i nie zauważa ich najdrobniejszych chociażby problemów, nos swój i oczy wybijając ponad chmury.

               Więc życzę owym paniczykom, by tak z mordą ponad chmurami, w końcu potknęli sie na tej ziemii zwykłej i zaryli tą wymuskaną mordą prosto w jakiś zwykły śmietnik!

           

386 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 52.87.253.202
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code