Wszystkie mam talenty i temu podobne tele konkursy muzyczne, to najgorszy rak na polskiej kulturze od 1989 roku! Nawet disco polio nie miało takiego wydźwięku! Jak słyszę disco polio, to chociaż się we mnie cieszy ta cząstka Polaka Cebulaka. Poza tym, coby nie mówić, to remizowe granie było (i jeszcze jest!) na swój sposób oryginalne i cokolwiek czasami śmieszne!

     A te wszystkie idol factory są wszędzie na świecie takie same: wtórne i podobne niczym xero, łącznie z publicznością, sędziami, obsługą i występującymi. Jak patrzę na te wszystkie "talencia" wyciskające górne C ze śledziony, odtwarzające obcą muzę z wielkim zaangażowaniem, tudzież wzruszeniem, to rośnie mi ciśnienie delikatnie (przede wszystkim w jelitach).

      Normalnie programy instant!

      Karaoke z nagrodami, przy zwiększonej do milionów publice.

      Pożytku z tego dla muzyki nie ma żadnego, znawcę muzy wszelakiej (takiego jak ja na przykład) zwyczajnie to wkurwia! Zwycięzcy i finaliści takich gniotów utwierdzają się w nieuzasadnionej pysze, brylując potem przez krótki okres gdzie i rusz, ale jako jednostki wtórne, najczęściej ku swojemu zdumieniu, złości i żalowi przepadają w tym medialnym bagnie.

      Całkiem słusznie zresztą!

     Bo na sławę powinno się zapracować prawdziwym talentem, poświęceniem i latami pracy – a nie jakąś televizyjną szopką!

    Nawet jeśli robi się coś tak nieskomplikowanego jak disco polio.

      

688 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 54.161.116.225
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code