Pan Krzysztof to taka zgasła "gwiazdka" kabaretu, która się dopaliła w końcu millenium. W latach 90 był jeszcze w miarę śmieszny… ale potem przestał.

      I gdzie się natenczas pan Krzysztof odnalazł?

      Ano w groteskowym programie pod nazwą "Szkło Kontaktowe".

       Tu trzeba co nieco powiedzieć o tym z gruntu paranoicznym programie, który spełnia wszelkie kryteria czegoś, co RAZ opisał w "Chamie Niezbuntowanym".

       Program ów, z dawien dawna nadawany, ma utwierdzić klasę niewykształconą, a zakompleksioną wobec tamtych – wyedukowanych, tak samo jak tych już wykształconych utwierdzić w swojej racji… że są lepsi!

       Bo tak! Bo przez samo oglądanie i leciutkie, inteligenckie heheszki wstępujemy do elity.

       No nie.

       Fenomen tego zakalca polega na tym, że ma być w podstawie inteligentnie śmieszny, ale tak nie za bardzo. Mamy się tak z lekka, inteligencko uśmiechać, ale nic na mocno i nic dosłownie.

       Wychodzi z tego maksymalna, miękka, niestrawna buła: bo nie jest to ani inteligentnie, ani śmiesznie.

       Jest nudne w opór!

       I w tym momencie pojawił się siwy pan Krzysztof, który tak z gracją, inteligecko w chuj, wyśmiał niejakiego Patryka Jakiego (eurodeputowanego), który tym eurobaranom starał się przekazać udokumentowaną (przez samego sprawcę!) prawdę, że coś takiego, jak "Strefy wolne od LGBT" rozwieszał sam działacz tej ideologii: Bart Staszewski.

       Koleś ma to udokumentowane w necie na kopy, euroczopy łyknęły to jak stado pelikanów, a jak zareagował na to siwy Krzysiu z PeeReLu?

      Ano takim obrzydliwym, ignoranckim półśmieszkiem (jakim jest cały ten program), takim "inteligenckim" niedowierzaniem, ledwo skrywaną pogardą, że co to za bzdury w ogóle?! Kto by takie tabliczki rozwieszał po Polsce?!! Że to paranoja ludu prostego z tej zapadłej prowincji!!!

      No nie panie stary Krzysiu! Prawda jest do pobrania w necie zaraz, już i teraz, sam sprawca (Bart Staszewski)  nie krył się z tym ani na chwilę!

      Nie ogarniasz Krzysiu?

      Ten Bart Staszewski chociaż miał jaja by zrobić taką prowokację, a ty Krzysztofie Daukszewiczu nie masz nawet dość szerokiej cipy, by to przyjąć do tego siwego, postPeeRoLwskiego łba…

    

1,214 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.236.209.138
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code