…roku pamiętnego, z państwa wspinajacego się ku dobrobytowi, spadliśmy do poziomu zniszczonej rudery, gdzie domowników wymordowano, zgwałcono, ewentualnie dano im mocno po ryju.

     A to wszystko w imię honoru, o czym wspominał niejaki Beck w swoim przemówieniu, na chwilę przed ową katastrofą.

     O czym już wielokrotnie wspominałem: honor poszedł w pizdu, a przez następne prawie pół wieku okupacji rosyjsko/bolszewickiej, z umysłów Polaków uczyniono czerwoną papkę, ich mentalność zamieniając na styl postsovieckiego zombiaka. Nie wspominając o kompletnej ruinie tej krainy.

     Co niby skończyło się w 1989 roku, a czego rocznicę hucznie obchodzono wczoraj. Sęk w tym, że się nie skończyło, system z teoretycznie komunistycznego (komunizm w realu nie ma szans zaistnieć) stał się, jak to ktoś niedawno ładnie nazwał: latynoamerykański.

     Czyli są równi i równiejsi, rozpieprz tej resztki gospodarki, którą można było uratować, dziwna fala samobójstw, wśród tych co za dużo widzieli i wiedzieli, jakieś tajne układy zamknięte i chamska (bo idiotyczna u podstaw) propaganda lejąca się z ekranów, na przygłupawe gospodynie domowe i prostych roboli. Co te ludki prymitywne, przyssane do ekranów, łykają tak łatwo, że aż skóra cierpnie na pośladkach z przerażenia!

     No ale z dniem pierwszego września powróciła do szkół gówniażerka…

    …z prohibicją na niezdrowe żarcie.

    Więc te otyłe, egoistyczne matoły, dowożone i odprowadzane regularnie przez swych rodzicieli i dziadów do swych szkół (dla mojego pokolenia było wiochą totalną, gdyby ktoś mnie odprowadził do szkoły – od pierwszej klasy!), zostaną pozbawieni dodatkowych kalorii, ale pewnikiem uzupełnią to sobie od razu po lekcjach, w makpaszarniach, odgrzewanych w mikrofali obiadkach i potajemnie kupowanych czipsach (o ile dziadkowie i rodzice pozwolą im samym wyjść do sklepu).

     Także pozostaje nam czekać na rozwój otyłych, pasożytniczych, egoistycznych, agresywnych i niesamodzielnych debili, do których będzie należeć przyszłość…

     

968 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.228.229.51
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code