Dzisiaj Wielka Brytania decyduje, czy dalej zostać z tym sztucznym pomiotem fantazji gromady levicowych staruchów - zwanym dalej Unią Europejską. Jej sztandarem jest jakże symboliczna ilość 12 gwiazd na niebieskim tle – o dziwo zainspirowana jak najbardziej chrześcijańską symboliką! Że zacytuję: "Flaga Unii Europejskiej powstała z inspiracji chrześcijańskiej. Sam Arsène Heitz przed śmiercią wyznał, że inspiracją dla niego był wizerunek Matki Boskiej, która według jednej z interpretacji jest przedstawiona w Apokalipsie św. Jana na lazurowym tle, a jej głowę okala 12 gwiazd".

      Trochę drży skóra, gdy znowu słyszy się o słynnej Apokalipsie…

      Ostatni raz owa Apokalipsa św. Jana, dotychczas uznawana za bełkot i bajkę, przemówiła dobitnie i dosłownie podczas katastrofy w Czernobylu, który to w starosłowiańskim oznacza: "Piołun".

     A jedyną nazwą własną w owej Apokalipsie jest: "Gwiazda Piołun". To trzecia trąba spośród siedmiu przepowiadających koniec świata. Taki prawdziwy, zapowiedziany przez samego Najwyższego…

     Ale teraz szykuje się koniec niejakiej UE (lub EU po zachodniemu), zwany fantazyjnie Brexitem. Co dla polskiej "klasy" politycznej niepojęte, ów Brexit dokonać się może za pomocą referendum! Czyli zwykli wyborcy, zwykłymi głosami, mogą zmienić kształt świata.

    Taka zachodnia demokracja.

    W kraju prywiślańskim niestety obowiązują standarty azjatycko/rosyjsko/mongolsko/chińskie i nawet jakby WSZYSCY obywatele ruszyli z projektem zmian, to… ostatnie słowo ma pół tysiąca ciołków przez nich wybieranych co pół dekady (!), a owe ciołki są posłuszne jak kundle podwórkowe swoim liderom, pod groźbą wywalenia z jakże wygodnego kurwidołka – co już nie raz przerabialiśmy – największą akcją mielenia akcji obywatelskiej, było zdaje się jakieś milion podpisów wyjebanych w piec bez mrugnięcia okiem i bez protestów ze strony – podobno niezależnych i obiektywnych – mediów.

     Przeszło bez echa – ot Polska!

     Owe ciołki parlamentarne, oczywiście też są nie do ruszenia (aż do następnych wyborów, kiedy to zastępuje się je poprzednimi).

     Toż to kurwa czysta dyktatura!

     A dyktatury nie cierpię, jak każdy porządny Polak. Zastąpienie czerwonego bata niebieskim nie zmienia mojego podejścia. Zmieniły się reguły i otoczka, ale nie system i ludzie od niego uzależnieni, niczym zombie.

    A! Dotychczas wmawiano Polakom, że owej Unii Europejskiej się tak prosto opuścić nie da, a nawet że to niemożliwe w ogóle!

    Polacy tradycyjnie tą bajkę kupili… po czym Wielka Brytania udowadnia, że to bardzo proste!

    No ręce opadają nad głupotą ludu przywiślańskiego!

1,308 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 44.200.175.255
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code