Co prawda kwarantanna powoli się kończy, bo nawet ci durni, sterowani z tylnego fotela politycy zdali sobie sprawę, że i owszem – na miesiąc, dwa można udupić ludzi i gospodarkę, ale dalej to już trochę niebezpieczne zabawy z tłumem. Izolatka i te śmieszne obostrzenia przyniosły też dodatkowy skutek. Podobnie jak w zeszłorocznych strajkach nauczycieli, tamta grupa zawodowa jebła wprost w dno i zagrzebała się po uszy w mule, na stałe zyskując przydomek "pasożyty społeczne" , tak teraz wyglebiła się cała grupa seniorów 60+. 

           Na swoim przykładzie - dotychczas organicznie nienawidziłem tylko dwóch rzeczy: flaków i góralskiej muzyki. Teraz doszli do tego starzy ludzie. No sam nie jestem najmłodszy: bliżej mi do 50ki, niż 40ki, ale miedzy mną, a pokoleniem lat PRLu jest przepaść zalana jakimś czerwonym betonem! Tego starego ścierwa rozumem zwykłym ogarnąć się nie da!

           Bo to nieogary są (na tym etapie te staruchy zapewne stracą możliwość rozumienia o czym piszę).

           Te rozsławione przez internet Janusze i Grażynki. Zabytki przyrody z zasadami Made In PRL. Androidy sztywności jak z serialu "Czterdziestolatek". Zwichrowane na zawsze przez wczesny komunizm pokolenie. To te słynne babcie w czasie kwarantanny stały się solą w oku reszty (normalnej) społeczeństwa. Po prostu i zwyczajnie jak wczesniej ludzi wkurwiały, tak teraz już proszą się o śmierć!

             Doprawdy ostatnie lata są arcyciekawe! Poupadały wszelkie mity i konstrukcja świata kreowana przez samozwańcze elity zamienia się w gruz. Celebryci, aktorzy, te świetnie wyszkolone medialne małpy, przestały znaczyć cokolwiek. Ćwierćinteligenci pokroju pedagogów, na własne życzenie pozbyli sie tej ostatniej ćwiartki szacunku. Ludzie wiekowi, których powinniśmy (teoretycznie) szanować za ich doświadczenie, okazali się głupsi od nas.

             O wiele głupsi.

             Dzięki tej kwarantannie wyjebała sie levica ze swoją promocją zboczeń, wyjebała się cała UE ze swoją… no ta nie miała nic swojego – nawet pomysłu na cokolwiek. Unia runęła jak kupa próchna. Media przestały być źródłem "informacji", a źródłem prawdy stał się po całości internet.

             Wystarczył jeden wirus.

             Z naklejką "Made In China".

             I to jest w sumie najciekawszy aspekt tej akcji z koroną.

             Rozpoczął się pewien nieodwracalny proces przywracania normalności w aspekcie produkcyjnym. Mianowicie jak za jakiś czas wspomnimy młodzieży, że przez 20 pierwszych lat nowego tysiąclecia wszyscy żyli na chińskich komponentach, to ci się mocno zdziwią! Jak im powiemy, że wszystkie ubrania, buty, sprzęt AGD i elektronika, a także masa żywności była sprowadzana na cały świat tylko z jednego kraju na rzeką Jang Cy, to ci tego nie pojmą!

             Nikt normalny mianowicie nie zrozumie, jak mozna było CAŁĄ światową produkcję przenieść do komunistycznego (!) , zamieszkanego przez pozbawione woli żółte małpy, państwa!

             A to, że te żółte podludziki nie zasługują na miano Homo Sapiens świadczy ich jedzenie: oni dosłownie żrą gówno! A że jeden z tych chińskich gównojadów zeżarł przez pomyłkę jakiegoś niedopieczonego nietoperza (!), czy innego skunksa, to zaowocowało tym, że żółć zazłużenie się na nich wylała…

            I nawet ta ich wielka tama tego nie zatrzyma…

 

758 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 18.205.176.39
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code