Słowo "tolerancja" zostało ostatnio sponiewierane i zniżone do poziomu szmaty, przez grupkę agresywnych, totalnie nietolerancyjnych (paradox!) perversów, spod znaku prawie tęczowej flagi, z której jakimś dziwnym trafem wykluczyli indygo.

      Ale nie o tym. 

      Rzecz o polskim nietolerantyźmie, kompletnie niepowiązanym z kwestiami pedo/gejo/ciotowatymi.

     Otóż widzę tu kolejną naleciałość pokolenia PRL, gdzie to panowała przez 40 lat niejaka urawniłowka , która to zryła temu pokoleniu łby wprost do poziomu ziemii i teraz na wszystko, co się choć lekko wyróżnia, patrzą jak na UFO.

     Ich potomkowie mają podobnie (w końcu wyssali takie spojrzenie na świat, z alkoholem matki – a matka z porypanej wojennymi szrapnelami babki).

     Rozejrzyjcie się po tych waszych dziadach borowych, powojennych.

     Praktycznie jeden w jeden (i jedyne) są proste jak przedwojenne cepy!

     Ich punktem odniesienia jest TV, lato z radiem, czy jakiś tam ojciec Tadeusz, któremu bezgranicznie i oddanie wierzą. Oni mają jakieś dziwne "zasady" , przyzwyczajenia i poglądy, z których nie rezygnują (nawet o tym nie myślą!) chociażby na mililimetr. A na wszystko co im ten prymitywny stan zakłóca swoim wyglądem, sposobem bycia, czy poglądami, reagują warczeniem i gryzieniem, jak tępy, łańcuchowy kundel.

    Bo tak im psychę przez 40 lat wyrównywał walec made in ZSRR.

    I tego pokolenia już się nie da uratować (częściowo nawet mi ich żal). Gorzej, że w takim klimacie wychowali swych potomków (nawet do 3 pokolenia) i oni z takimi samymi naleciałościami zwalczają wszelkie odmienności.

    Co najsmutniejsze, na to dzikie poletko wlecieli wymienieni na początku zboczeńcy, jeszcze bardziej komplikując i tak trudną sytuację.

    A czym grozi promocja zboczeń?

    Chociażby takim żądaniami… tu mi się zawiesiły palce i zamarłem z obrzydzenia, więc niech będzie jeno link… 

1,553 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.238.96.184
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code