W zasadzie nie! Polacy wykorzystali limit szczęścia w poprzednich dwóch meczach i… się skończyło! Mamy dobrą drużynę, po 30 latach w końcu liczymy się w turniejach skali: mega. No i paradox: Polska nie przegrała na tym Euro ŻADNEGO meczu i… odpadła. Portugalianie nie wygrali ŻADNEGO meczu i prą do finału (?!!!). Ale taka jest specyfika takich turniejów.

      Nie o to chodzi. Po tych 30 latach NASI mogą sobie spokojnie wrócić do Polski jako autentyczni bohaterowie.

      Coś się odrodziło po latach suszy.

      Chodzi mi tradycyjnie o media.

      Więc po tym turnieju liczyłem, naprawdę mocno wierzyłem, że przestanie istnieć medialnie rok 1974 (skąd inąd całkiem zacny – onegdaj się wyklułem na padół ten wtenczas)! Przez ten czas posuchy piłkarskiej albowiem byłem gnębiony sukcesem dawnym aż do porzygania! Nie mam do tamtego timu niczego do zarzucenia broń Boże! Chodzi o to, że tamten sukces i słynny remis na Łimbledonie, czy innym Łemblej został wprost zajechany i obrzydzony mi dożywotnio!

      I żyłem nadzieją, że w końcu przyćmi go coś wystrzałowego, a tamte czasy zostaną odłożone ad acta, głęboko na zakurzoną półkę.

     Niestety tak się nie stało.

     Ale został osiągnięty cokolwiek sukces ponad miarę. Mamy trzeciego z kolei genialnego selekcjonera. Mamy trzecią z kolei ekipę (zgraną!) piłkarzy prących na szczyty. JUŻ mamy co wspominać – co przyćmi ten zajeżdżony temat z lat siedemdziesiątych.

     Lecz go nie zgasi ostatecznie.

     Więc panie Nawałka: kontynuuj!!!

     Za dwa lata chcę was widzieć w ścisłym finale Mundialu!

     A 1974 rok ma istnieć w pamięci Polaków tylko i wyłącznie jako czas, w którym przyszło na świat najlepsze na planecie pokolenie ;)

     A o tych Łemblejach chcę zapomnieć, podobnie jak o 4 pancernych, lecie z radiem, zespole mazowsze, kabarecie olgi p. i innych pojebaństwach peerelu!

     Amen!

1,154 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.228.229.51
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code