Ostatnim czasem głośno jest o naszym eurodeputowanym o inicjałach: JKM (zwany dalej krulem), co to wypiął się na Ukrainę, jakoś dziwnie zatęsknił za Rossiją, a leje sprężystym moczem na zgniły zachód Europy.
Co jest wręcz epidemią po tej prawej stronie mocy!
Więc tych wstrętnych „banderowców” olać – niech ich ruscy rozjadą…
Jakby ruscy owi mieli się zatrzymać na linii Bugu i machać do nas łapkami w słowiańskim pozdrowieniu?! A ci „banderowcy” mieli siłę na cokolwiek…
Jak historycznie wiadomo: ruskie się nie zatrzymują – chyba że im wpadnie jakiś nabój w czoło. To jedyny sposób na powstrzymanie tej swołoczy.
Z drugiej strony granicy jest cała zgraja muzoli (znaczy jakichś popierdułek plemiennych, z totalnej dziczy subtropikalnej), co to NASZ kontynent chcą zmieniać na swój wizerunek i podobieństwo. Tudzież zgraja levactwa, toże ten kontynent rozpierdzielająca.
A gdzieś tam, po środku, jak zwykle jesteśmy my, czyli Polacy…
Prawda też oczywiście leży po środku, i jak zwykle dla nas niekorzystnie: gnijący zachód, z kwitnącym na tych odpadkach kwiatem islamu (który znienacka może zostać spalony w powtórce holokaustu!), a na wschodzie reaktywacja imperium zła.
O dziwo nikt nie łączy obu tych spraw!
Jedni patrzą na levo, inni na pravo.
Jedni na wschód, drudzy na zachód.
Nikt przed siebie…

1,140 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.235.78.122
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code