Z wielką pompą i poszumem medialnym, w czas szalejącego po zachodzie Europy (praktycznie już codziennie!) ISLAMSKIEGO terroryzmu, rozpoczęły się kolejne Dni Młodzieży (ŚDM), wymyślone i zrealizowane przez naszego, słynnego polityka, występującego pod inicjałami: JP II. Obecnie kontynuuje tą tradycję jego następca, o inicjałach F 1 (ewentualnie versja 0.1). Franek owy, podpada chrześcijańskim i konserwatywnym radykałom i jest wprost proporcjonalnie uwielbiany przez levactwo, za swoje dość, że tak powiem, "merkelowskie" podejście do kwestii tak zwanych "uchodźców", zalewających gnijącego trupa Europy. 

       Uchodźcy ci, prawdziwi, niestety są w zdecydowanej mniejszości, wobec trzonu desantu na Stary Kontynent, który to stanowią jawni i ukryci (fałszywe dane osobowe) wrogowie chrześcijaństwa, białej rasy (to nie nazizm! to stwierdzenie faktu!), jej kultury i obyczajów. Najczęściej to agresywni analfabeci w wieku poborowym, z umysłami zamroczonymi Koranem i bredniami równie prymitywnych imamów – co jest jakże podobne do postępowania bolszewików zarażonych komunizmem (jakieś dobre ponad 100 milionów ofiar w prawie 100 lat – za rok będzie okrągła rocznica Rewolucji Październikowej).

        Więc jeśli tenże Argentyńczyk nie jest ukrytym wrogiem Starego Kontynentu, zwykłym głupcem (to raczej niemożliwe – Jezuici to elitarna jednostka duchowieństwa), lub ukrytym czcicielem Złego (obecnie nazywanego allelachem), to stawiam na PEWNE informacje z samej góry, do których sama góra kościoła ma dostęp, a które to przewidują scenariusz ostateczny, gdzie resztki niedobitych i niewyskrobanych autochtonów europejskich, w końcu zgotują inwazyjnej, kolorowej mieszance los gorszy od holokaustu, zakończony jakąś nieokreśloną apokalipsą ze strony Chin, Rosji, czy USA.

        Bo do tego w końcu doprowadzą nieuchronnie głupawi, ignoranccy i zdziecinniali swoją naiwnością politycy, ich media i posłużne im służby mundurowo/prawne!

        No chyba że to nie głupcy, a cwaniacy realizujący swój mroczny plan?

       Tyle że w ich imieniu przemawiają szczerzy, acz skończeni debile, zwróceni maxymalnie w levo – jak chociażby ten wczorajszy profesor (!) z Superstacji, który pod niebiosa (w które pewnikiem nie wierzy?) zachwalał możliwość interakcji Polaków (którzy Kraków natenczas masowo opuścili, przerażeni tłumami i możliwościami zamachów) z multikulturową, wesołą mieszanką młodzieżową, z dokumentnie całego świata. 

       Że to niby nauczyłoby tą zaściankową, tępą, polską oczywiście trzodę chlewną, szacunku i tolerancji do innych.

       Tyle że ten utytułowany wysokonaukowo kretyn, nie wspomniał o tym, że ten wesoły, młody, kolorowy i wielojęzyczny tłumek, jest praktycznie w całości chrześcijański i katolicki.

       Gdyby na ŚDM przybyła podobna liczebnie rzesza kolorowych pokurwieńców spod znaku allelacha, zalewających obecnie NASZ kontynent, to z Krakowa, okolic, a nawet z Małopolski, nie pozostałby kamień na kamieniu!

       Oczywiście przy życiu pozostałoby parę blondwłosych, wziętych w jasyr, miejscowych słowianek, namiętnie gwałconych przez tych kozo i wielbłądojebców ku czci ich najwyższego… 

      Opisywane skrótem: "SM" (sclerosis multiplex), stwardnienie rozsiane, objawia się najczęściej nietrzymaniem moczu. Ci politpoprawni, multikulturowi levacy, zaczęli ostatnio właśnie tak ten mocz medialny niekontrolowanie wydalać, uparcie twierdząc, że to deszcz na nich pada. Dodatkowo dopadła ich totalna ślepota…

939 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.238.96.184
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code